1

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
0
Blog SKO

SP4 Kościerzyna

SP4 Kościerzyna

Witajcie na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr4 w Kościerzynie. W naszej szkole działamy od 1963 roku i cały czas aktywnie udzielamy się w życiu naszej szkoły. Zapraszamy do czytania o tym wszystkim co robimy.

Bezpiecznych ferii zimowych!

Życzymy wszystkim wspaniałych ferii zimowych. Pamiętajcie o swoim bezpieczeństwie, wypoczywajcie, nabierajcie sił!!!

25

"Jestem bezpieczny w sieci i podczas zabaw zimowych "- komiksy trzecioklasistów

Dzisiaj, 10.02.22 r., uczniowie z kl. 3 c również poczytali poradnik - "SKO-wicz bezpieczny w sieci". Dzieci wykonały zawarte w nim ważne zadania dotyczące cyberbezpieczeństwa. Potem utrwalały wiadomości na temat bezpiecznych zabaw zimowych podczas zbliżających się ferii. Na zakończenie stworzyli p ...

14

QUIZ- To już umiem, to już wiem- SKOwicz bezpieczny w sieci

Uczniowie klas trzecich urządzili QUIZ- To już umiem, to już wiem- SKOwicz bezpieczny w sieci z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu. Najpierw uczniowie poczytali cyberporadnik SKO, potem losowali pytania i na nie odpowiadali. Wkrótce ferie, więc taka powtórka bardzo nam się przyda.

16

Lutowe zadania na Szkolnych Blogach

W lutym tematem przewodnim na Szkolnych Blogach będzie- cyberbezpieczeństwo. Zachęcamy do poczytania cyberporadnika SKO.

17
1