1

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
0
Blog SKO

SP4 Kościerzyna

SP4 Kościerzyna

Witajcie na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr4 w Kościerzynie. W naszej szkole działamy od 1963 roku i cały czas aktywnie udzielamy się w życiu naszej szkoły. Zapraszamy do czytania o tym wszystkim co robimy.

Spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia

Kochani!!! Życzymy wszystkim naszym Przyjaciołom spokojnych, zdrowych, pełnych szczęścia i miłości Świąt Bożego Narodzenia. Pozdrawiamy świątecznie opiekunki SKO SP 4 Kościerzyna

14

Pieniążki wpłacamy i 4 punkty mamy!

Sprzedaż ozdób bożonarodzeniowych powiodła się. Dzisiaj wpłacamy pozyskaną kwotę na nasze konto bankowe i tym samym mamy 4 punkty do konkursu SKO w edycji 2022/23. Brawo IV a, dziękujemy za zaangażowanie.

7

"O świadomym kupowaniu i niemarnowaniu żywności" przed świętami

Uczniowie z klasy IV a poczytali Przewodnik SKO- "Apetyt na zdrowie- czyli o zasadach prawidłowego odżywiania, świadomym kupowaniu i niemarnowaniu żywności". Super temat przed zbliżającymi się świętami.

10

"Kiermasz świąteczny" w Czwóreczce

Uczniowie z klas I-IV- urządzili tradycyjny "Kiermasz świąteczny" w Czwóreczce. Trwa on od 9-16.12.22 r. Uczniowie sprzedają swoje własnoręcznie wykonane ozdoby bożonarodzeniowe, a także świąteczne słodkości. Pozyskane kwoty zostaną przeznaczone na wycieczki szkolne, konkursy, bale karnawałowe i nag ...

8

Planujemy z Kubą Pieniążkiem

Uczniowie z klasy II a i IV a wzięli udział w zajęciach z przewodnikiem "Kuba Pieniążek oszczędza na wielką podróż". Potem dzieci planowały gdzie pojadą i w jaki sposób można oszczędzać na wycieczkę szkolną. Na pewno dobrą okazją będzie zbliżający się kiermasz bożonarodzeniowy. Relacja już wkrótce. ...

5

Spotkanie z policjantką

Uczniów kl. I-III odwiedziła p. Żaneta Podolska z Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie. Podczas spotkania omówione zostały zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz życiu codziennym. Pani Żanecie serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i ciekawe zajęcia.

3

Grudniowe zadania

Tematem grudnia będzie: nauka z SKO na przykładzie wykorzystania materiałów edukacyjnych Szkolnych Kas Oszczędności.

6

Nagrody wysłane, nagrody wręczone

Wysłaliśmy już nagrody do Bachórza, Kośmidrów, Legnicy, Orzysza, Dąbroszyna i Czech. Uczniom z Kościerzyny nagrody wręczyła p. dyrektor Gabriela w dniu 2.12.22 r. Jeszcze raz wszystkim serdecznie gratulujemy. Pozdrawiamy serdecznie.

5
1