1 2 następna ostatnia

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
0
Blog SKO

SP4 Kościerzyna

SP4 Kościerzyna

Witajcie na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr4 w Kościerzynie. W naszej szkole działamy od 1963 roku i cały czas aktywnie udzielamy się w życiu naszej szkoły. Zapraszamy do czytania o tym wszystkim co robimy.

Pakiet od Banku PKO- dziękujemy!!!

Dzisiaj 31.10.22 r. otrzymaliśmy pakiet z materiałami od Banku PKO. Szczególnie dziękujemy za nowy poradnik - "Odkryj moc pierwszej pomocy" oraz za Słowniczek polsko-ukraiński. Wszystko nam się bardzo przyda. Pozdrawiamy!!!

9

O październikowych konkursach SKO na facebooku SP 4 Kościerzyna

Promujemy Szkolne Blogi na facebooku SP 4 Kościerzyna- wpis o konkursach SKO.

7

Konkurs SKO Blog Miesiąca Września na facebooku SP 4 Kościerzyna

Promujemy Szkolne Blogi na facebooku SP 4 Kościerzyna- poczytajcie!

5

Wyniki II Szkolnego Konkursu - "Najpiękniejszy EKO-różaniec" dla klas I-VI

Przedstawiamy Wam wyniki II Szkolnego Konkursu - "Najpiękniejszy EKO-różaniec" dla klas I-VI. Uczniowie wykazali się wspaniałymi pomysłami i wszyscy zostali nagrodzeni upominkami i dyplomami. Wykonaliśmy także wystawę tych pięknych różańców. Brawa i gratulacje dla SKOwiczów z Czwóreczki.

14

Wyniki XXV Konkursu SKO dla kl. 3

W dniu dzisiejszym nadeszła pora na ogłoszenie wyników XXV Konkursu SKO "Matematyczne łamanie główek z hasłami o oszczędzaniu" dla klas III. Gratulacje!!!

5

Dziękujemy za udział w akcji "Dajemy maskotkom drugie życie"

Serdecznie dzisiaj dziękujemy SKOwiczom Czwóreczki za udział w tradycyjnej zbiórce pluszaków. Teraz zabieramy się za ich odnowienie. Przypomnijmy, że posłużą nam jako nagrody w następnych SKOwych konkursach lub loteriach SKO. DZIĘKUJEMY!!!

5

SKO Blog Miesiąca Września

Dzisiaj składamy podziękowania SKOwiczom, rodzicom, nauczycielom i wszystkim wiernym Blogowiczom, którzy przyczynili się do zdobycia nagrody I stopnia w Konkursie SKO Blog Miesiąca Września. Dziękujemy za liczne komentarze i odwiedzinki. Dziękujemy Komisji Konkursowej za docenienie naszej pracy. Bar ...

12

Wyniki XXV Konkursu SKO dla kl. 1

Przedstawiamy dzisiaj wyniki XXV Konkursu SKO "Matematyczne łamanie główek z hasłami o oszczędzaniu" dla klas I. Upominki i dyplomy wręczyła p. dyrektor Gabriela Kreft. Gratulacje!!!

7

XXV Szkolny Konkurs SKO- "Matematyczne łamanie główek z hasłami o oszczędzaniu" dla klas III

Dzisiaj, 25.10.22 r., przeprowadziliśmy XXV Szkolny Konkurs SKO- "Matematyczne łamanie główek z hasłami o oszczędzaniu" tym razem dla klas III. Trzecioklasiści rozwiązywali test matematyczny z hasłami o oszczędzaniu. Trzymamy kciuki, a wkrótce wyniki klas I i III, czytajcie naszego bloga:):):):):)

6

Zbiórka środków czystości dla Togo w Afryce- przyłącz się i Ty

Serdecznie zapraszamy do II zbiórki dla Togo z Afryki. Tym razem zbieramy środki czystości i higieny osobistej. Dary można przynosić do wychowawców lub katechetów do 13 stycznia 2023 roku. Liczymy na Was drodzy SKOwicze. Pozdrawiamy!!!

8
1 2 następna ostatnia