1 2 3 następna ostatnia

Ministerstwo edukacji odwołało wszystkie jutrzejsze lekcje – ale czy na pewno?
W tym wpisie opowiem Ci, czym są fake newsy i kaczki dziennikarskie. Przeczytaj, a dowiesz się, jak nie dać się zwieść i rozpoznać nieprawdziwe informacje.
1
Blog SKO

SP4 Kościerzyna

SP4 Kościerzyna

Witajcie na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr4 w Kościerzynie. W naszej szkole działamy od 1963 roku i cały czas aktywnie udzielamy się w życiu naszej szkoły. Zapraszamy do czytania o tym wszystkim co robimy.

BRAWA ZA SYSTEMATYCZNOŚĆ W OSZCZĘDZANIU

Trwa całoroczny Szkolny Konkurs "Jestem Mistrzem systematycznego oszczędzania", którego finał w czerwcu 2020. Dzisiaj, w Światowy Dzień Oszczędzania, nadeszła pora na małe podsumowanie dotychczasowych wpłat na SKO.

9

POKAZ RYCERSKI

W dniu dzisiejszym- 31.10.19 r. SKO, przy współpracy z panią Gizelą, rozprowadziło bilety wstępu na POKAZ RYCERSKI "ŚREDNIOWIECZE". Rycerze pięknie przybliżyli uczniom dawne czasy.

8

Giełda wymienna zabawek, książek i innych dziecięcych skarbów - oszczędzamy, bo się wymieniamy!

31.10.19 r. z okazji ŚWIATOWEGO DNIA OSZCZĘDZANIA opiekun SKO i Rada Rodziców SP 4 zorganizowali "Giełdę wymienną zabawek, puzzli, książek i innych dziecięcych skarbów"- dzielenie ekonomiczne, WYMIENIAMY I OSZCZĘDZAMY. Dzieci z klasy I a, I c, II a, II b i III a poprzynosiły przeróżne zabawki, który ...

11

PAMIĘTAMY, ODWIEDZAMY, ZAPALAMY...

W dniach od 24-31.10.19 r. uczniowie naszej szkoły z klas I-VIII odwiedzili miejsca pamięci z okazji Wszystkich Świętych. Starsi uczniowie dodatkowo porządkowali zapomniane groby. Dzieci zapaliły znicze i w skupieniu odmówiły modlitwę za zmarłych.

10

KOLEJNE DARY DLA HOSPICJUM

Dzisiaj zakończono kolejną zbiórkę darów dla hospicjum. Pani Kinga i Jej Armia Wolontariuszek nie zawiodły. Brawo dla wszystkich zaangażowanych zarówno zbierających jak i darczyńców.

10

PISZĄ O NASZYCH PLANACH NA FACEBOOKU

Jutro- 31 października Światowy Dzień Oszczędzania, z tej okazji SKO razem z kochanymi mamusiami z Rady Rodziców SP 4 Kościerzyna organizują pierwszy raz GIEŁDĘ WYMIENNĄ, TAKĄ OSZCZĘDNĄ - wymiana zabawek, książek, puzzli i innych dziecięcych skarbów wsód uczniów klas I-III- dzielenie ekonomiczne, be ...

8

10 nowych SKOwiczów w "CZWÓRCE"

Kolejni uczniowie przynoszą wypełnione oświadczenia- zgody przystąpienia do SKO. Tym razem 10 dzieci z klas I-V, a witamy: Olka, Nikusia i Franka z I a, Jakuba, Marcelinę M. z I b, Julkę z I c, Paulę z III a, Michalinę i Piotrka z III c i Patrycję z V c.

5

Nagradzamy SKOwiczów za "Łamigłówki o SKO"

Dzisiaj, 29.10.19 r., pani dyrektor Gabriela wręczyła nagrody SKOwiczom, którzy wzięli udział w XXII Szkolnym Konkursie "Łamigłówki o SKO". Dzieci rozwiązały test wiedzy na swoim poziomie, a były tam: rebusy, krzyżówki i zadania matematyczne o oszczędzaniu. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upo ...

6

ZBIERAMY, ZBIERAMY, ZBIERAMY...

W naszej szkole codziennie coś zbieramy: dary dla hospicjum, nakrętki, baterie, suchy chleb dla zwierząt leśnych, makulaturę, karmę i koce dla zwierząt ze schroniska, tonery.

11

LEKCJE O PLANOWANIU OSZCZĘDZANIA

Uczniowie z klasy I a, I b, Ic i III c, w dniu 28.10.19 r., wzięli udział w lakcjach o oszczędzaniu, które poprowadziła przedstawicielka PKO Banku Polskiego - Pani Kasia. Nasz miły gość przybliżył dzieciom zasady oszczędzania na SKO Koncie dla Ucznia. Potem dzieci planowały ile powinny odłożyć co ...

12
1 2 3 następna ostatnia