1

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
12
Blog SKO

SP4 Kościerzyna

SP4 Kościerzyna

Witajcie na blogu SKO Szkoły Podstawowej nr4 w Kościerzynie. W naszej szkole działamy od 1963 roku i cały czas aktywnie udzielamy się w życiu naszej szkoły. Zapraszamy do czytania o tym wszystkim co robimy.

Aktywni SKOwicze Czwóreczki- nagrodzeni

Dzisiaj, 31.01.22 r., dokonaliśmy podsumowania I okresu klasyfikacyjnego i wręczyliśmy nagrody aktywnym SKOwiczom z Czwóreczki. Dziękujemy za branie udziału w konkursach SKO; zbieranie nakrętek, chleba, kasztanów, maskotek, baterii, makulatury; odwiedzanie Szkolnych Blogów, pomoc naszemu hospicjum o ...

16

Podchody z zadaniami o SKO

28.01.22 r. uczniowie z klasy 3 a urządzili "Podchody z zadaniami o SKO", tak na zakończenie miesiąca o "Historii SKO". Dwie drużyny: Żyrafek i Pancerników poszukiwały ukrytych na terenie szkoły kopert z zagadkami, rebusami, rymowankami o SKO. Wszyscy świetnie się bawili, a w nagrodę otrzymali zdro ...

17

Dzień Babci i Dziadka - kochamy Was

Dzisiaj wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom składamy serdeczne życzenia.

35

To już 11 lat Szkolnych Blogów- gratulacje!!!

Serdeczne życzenia dziś przesyłamy dla Twórców Szkolnych Blogów z okazji 11 rocznicy działalności.

16

Dziękujemy za nagrodę I stopnia

Serdecznie dziękujemy Komisji Konkursowej za przyznanie nagrody I stopnia w Konkursie Blog Miesiąca Grudnia. W tym miejscu, bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy stałym i wiernym Komentatorkom i Komentatorom naszego bloga, którzy jak wiemy codziennie odwiedzają, komentują i lajkują. Jesteście wspaniali, ...

21

Sto lat, sto lat dla SKO

Dzisiaj- 14 stycznia składamy najserdeczniejsze życzenia Szkolnym Kasom Oszczędności z okazji 87 urodzin.

18

Historia SKO- gazetka

Dzisiaj uczniowie klas I-VIII mogli poczytać o historii SKO. Dziękujemy za odwiedzinki naszej gazetki szkolnej.

11

Nagródki za Konkursik "Znam tę datę"- wręczone

Dzisiaj opiekunki SKO p. Hania i p. Ewa wręczyły nagródki SKOwiczom SP 4 Kościerzyna za Szybki Konkursik nr 1- "Znam tę datę" - wielkie brawa!!! Pozdrawiamy!

11

Konkursik dla SKOwiczów SP 4 Kościerzyna- "Znam tę datę"

Ogłaszamy Szybki Konkursik nr1 dla SKOwiczów SP 4 Kościerzyna- "Znam tę datę". Opowiedz na pytania, w komentarzu napisz swoje imię i klasę np. Ola B. kl. 2 d. opiekunki SKO wręczą nagródki najszybszym SKOwiczom. Powodzenia!!!

16

HISTORIA SKO, finansów lub przedsiębiorczości- to styczniowe zadania

Przedstawiamy Wam zadania na styczeń- HISTORIA SKO, finansów lub przedsiębiorczości. Nasza szkoła również jest częścią tej historii SKO, bo działamy od 1963 r., a w tym roku, 1.10.2022, nasze SKO będzie obchodzić już 59 lat.

27
1