1

Kreatywnie z Lokatką
Zrób plakat zachęcający do blogowania
7
Blog SKO

sp4/gorzow

sp4/gorzow

Wszystkich internautów serdecznie witamy i do oglądania naszej stronki gorąco zachęcamy! Konkursy, turnieje, zabawa, nauka, wierzymy, że każdy coś ciekawego dla siebie wyszuka! Jak wszyscy nadzieję na wygraną mamy, więc z bijącym sercem na Wasze oceny czekamy….

Sko-owe pisanki

Niedługo święta! Czas więc na Sko-owe pisanki. Zachęcamy do nowego konkursu plastycznego!

3

Adoptujemy psa!

11 marca przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego udali się do gorzowskiego schroniska dla zwierząt „AZORKI”. Dostarczyliśmy tam zebraną przez mały i duży samorząd karmę, a także koce i poduszki.

3

Pomagamy zwierzętom ze schroniska

W lutym Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę karmy i koców dla zwierząt z gorzowskiego schroniska „Reksio.”

0

Rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego

W lutym odbył się Międzyszkolny Konkurs Plastyczny – „Projekt banknotu z logo SKO.” Jego organizatorami były SP 4 oraz SP 13 z Gorzowa wspólnie z Bankiem PKO. Konkurs skierowany był do uczniów klas młodszych z Gorzowa i okolic.

0

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

W lutym ogłosiliśmy konkurs plastyczny – „Projekt banknotu z logo SKO.” Wzięły w nim udział dzieci z klas młodszych. Napłynęło ponad 100 prac.

0

Rozdanie nagród w konkursach SKO

W piątek – 1 marca na apelu klas młodszych rozdaliśmy nagrody w konkursach plastycznym i w konkursie na krzyżówkę z SKO.

1

Kto wygrał w konkursie z krzyżówką?

W lutym ogłosiliśmy nowy konkurs na rozwiązanie krzyżówki SKO z hasłem. Wpłynęło ponad 30 prac. Dziś poznamy zwycięzców – siedmiu szczęśliwców, którzy otrzymają nagrody!

1
1