1

Ciasta i ciasteczka
Nie tylko dla babek i babeczek ;)
32
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 3 Lubsko

Szkoła Podstawowa nr 3 Lubsko

Zapraszamy na kolejny konkurs

W dniu 30 maja 2017r. odbędzie się konkurs wiedzy. Mogą wziąć w nim udział uczniowie klas IV- VI. Przykładowe pytania można znaleźć na blogu SKO i na tablicy przy gabinecie 42.

0

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym

W maju odbędzie się konkurs plastyczny pt."Dlaczego oszczędzam na SKO". Mogą wziąć w nim udział uczniowie klas I- III. Należy na kartce A3 (duży blok) wykonać pracę plastyczną dowolną techniką. Prace składamy do 26 maj 2017r w gabinecie 42 u opiekuna SKO. Serdecznie zapraszamy :)

0

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego

Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Moje plany dzięki SKO": I miejsce Julia Iwanowska II miejsce Nikola Nowakowska Zwycięzcom serdecznie gratulujemy :)

1

Apel z okazji Konstytucji 3 Maja

28 kwietnia odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Świąt Majowych :)

2

Konkurs Grafiki Komputerowej

27 kwietnia 2017 w WORD w Zielonej Górze odbyło się podsumowanie Lubuskiego Konkursu Grafiki Komputerowej - VIII edycja- "Plakat - bezpieczne zachowanie rowerzysty na ścieżce rowerowej". Jedną z ośmiu laureatów tego konkursu została uczennica naszej szkoły Aleksandra Skrzypczak. Gratulujemy !!!

0

Projekt "ERASMUS +" w naszej szkole

W dniach 25 - 27.04.2017 w naszej szkole gościliśmy trzynastu nauczycieli z Chorwacji, Hiszpanii, Norwegii, Finlandii, Estonii w związku realizacją projektu Erasmus+ ‘ICU - a Toolbox for Optimal Teaching’.

1
1