1


Szkoła Podstawowa nr 3 Lubsko

Szkoła Podstawowa nr 3 Lubsko

Noc w szkole...

Po raz pierwszy w naszej placówce, odbyła się "Noc w szkole". Chętnych z klas III i IV nie zabrakło. Był maraton filmowy połączony z zabawami sportowymi :) oraz nocny spacer korytarzami szkoły :)

3

"Bal Karnawałowy"

Oto nasi uczniowie podczas tegorocznego BALU KARNAWAŁOWEGO :)

4

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 20 stycznia, w sali gimnastycznej naszej szkoły, obchodzono uroczystość "Dnia Babci i Dziadka". Nasi Goście potrafią wspaniale bawić się :)

1

Jasełka w DPS

Jak co roku, nasi uczniowie, pod kierunkiem pani Asi, przedstawiają Jasełka pensjonariuszom i pracownikom DPS w Lubsku. Nagrodą dla nas, było wzruszenie widzów.

2

"Góra Grosza"

W obecnym roku, nasi uczniowie wraz z przedszkolakami, aktywnie włączyli się w akcję "Góra Grosza":)

0

Baśniowy Świat Pana Kleksa

Pod takim tytułem odbył się 13.01. w bibliotece szkolnej - "Turniej Klas". Zadaniem drużyn było rozwiązanie krzyżówki, testu oraz udzielenie odpowiedzi ustnej na wylosowane pytanie. Rywalizacja była bardzo zacięta :)

3

ORSZAK TRZECH KRÓLI

Jak co roku, uczniowie naszej szkoły, wraz z panią Asią i Danusią, wzięły udział w Orszaku Trzech Króli, ulicami naszego miasta.

2

Szkolny konkurs recytatorski

Dziś, tj. 4.01.- odbył się "Szkolny konkurs recytatorski utworów Adama Mickiewicza", patrona naszej szkoły. W kategorii klas I-III wygrała Marysia Maciszonek, II miejsce-Laura Czarnik, III-Dominika Ziemba, wyróżnienie Lena Wujciów. Klasy IV-VI: I miejsce-Przemek Nowak, II - Julia Jaros, III - An ...

2
1