1

SKO Blog Miesiąca
- laureaci październikowej edycji
37
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Piszu

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Piszu

Witamy serdecznie na szkolnym blogu SKO Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Piszu. Szkolna Kasa Oszczędności funkcjonuje w naszej szkole już od wielu lat. Będziemy tu opisywać naszą działalność SKO oraz dzielić się wydarzeniami z życia naszej szkoły. Zapraszamy do odwiedzania naszego bloga. Pozdrawiamy Wszystkich i czekamy na Wasze głosy!

DNI BEZPIECZNEGO INTERNETU W NASZEJ SZKOLE

Miesiąc luty, to miesiąc, w którym bardzo dużo uwagi poświęcamy w naszej szkole tematyce dotyczącej bezpieczeństwa w sieci.

4

DZIEŃ KOTA W KLASIE 2B

Pręgowane, łaciate, białe, rude, czarne, szare, rasowe i dachowe – wszystkie koty na świecie obchodziły po raz kolejny w dniu 17 lutego 2022 roku swoje międzynarodowe święto - Światowy Dzień Kota 🐱🐈.

2

PIRACKIE ŁAMIGŁÓWKI

9 lutego sala klasy 1a zamieniła się w miejsce pełne przygód.

1

KIERMASZ WALENTYNKOWY "SERCA MAMY POMAGAMY"

W dniach 14 -15 lutego w naszej szkole odbył się kiermasz walentynkowy pod hasłem "Serca mamy pomagamy", podczas którego zbieraliśmy pieniądze na pomoc chorej Marcelince Sikora, dziewczynce cierpiącej na padaczkę, zaburzenie centralnej koordynacji nerwowej, małogłowie oraz wczesnodziecięcą encefalo ...

1

WALENTYNKI W NASZEJ SZKOLE

14 lutego w naszej szkole panowała walentynkowa atmosfera ❤.

1

WARSZTATY WALENTYNKOWE W KLASIE 1B

Valentine's Day - lekcja języka angielskiego połączona z warsztatami plastycznymi.

1

ZANIM POWSTAŁ SMARTFON – WARSZTATY W MUZEUM ZIEMI PISKIEJ

9 lutego uczniowie klasy 1a wybrali się do Muzeum Ziemi Piskiej na warsztaty pt. „Zanim powstał smartfon – powrót do czasów młodości rodziców”.

1

PROFILAKTYKA SMYKA

W trosce o bezpieczeństwo naszych najmłodszych uczniów realizowany jest w naszej szkole program profilaktyczny „Profilaktyka Smyka”.

1
1