1

SKO Blog Miesiąca
Dowiedz się, kto tym razem zwyciężył :)
27
Blog SKO

SP2 SYCÓW

SP2 SYCÓW

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Sycowie woj. dolnośląskie. Nasze przygody z SKO rozpoczęły się w roku szkolnym 2011/2012. Poprzez SKO uczymy się, jak oszczędzać i gospodarować pieniążkami. Na blogu będziemy dzielić się naszymi działaniami, akcjami i konkursami związanymi z SKO.

Zwycięzca Ogólnopolskiego Konkursu

Uczeń naszej szkoły Hubert Doruch -zwycięzcą Ogólnopolskiego Konkursu na projekt Maskotki Funduszy Europejskich. Stworzył on projekt maskotki, której nadał imię FEliks - Mała Pracowita Pszczółka.

0

Przesłuchanie konkursowe-"Do hymnu"

28 maja uczniowie naszej szkoły zostali przesłuchani z wybranych utworów. Było to przesłuchanie konkursowe.

0

Kangur Matematyczny

W naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny. W konkursie Bardzo dobry wynik uzyskał Michał Plata kl. VIIa i wyróżnienie zdobyli Wojciech Szczerczowski kl VIc i Jan Skuza kl. VIIIa. Gratulujemy!

0

As Matematyki

22 maja 2019r. w naszej szkole odbył się finał matematycznego konkursu internetowego As Matematyki.Naszą szkołę reprezentował Michał z kl. 7a i Maciej z kl. 8a. W konkursie drugie miejsce zajął Michał a trzecie Maciej. Gratulujemy!

0

Gry matematyczne i Logiczne

18-19 maja na Politechnice Wrocławskiej odbyły się XVI Mistrzostwa Polski w Grach Matematycznych i Logicznych. W finale naszą szkołę reprezentowali: Wojciech Szczerczowski kl VIc, Michał Plata kl. VIIa i Maciej Szczerczowski kl. VIIIa. Uczniowie w finale osiągnęli bardzo wysokie wyniki. Gratuluje ...

0
1