1

Konkurs SKO – rozstrzygnięcie etapu regionalnego oraz start głosowania internautów
W rywalizacji wzięły udział szkoły podstawowe, które uczestniczą w programie Szkolnych Kas Oszczędności PKO Banku Polskiego. Tegoroczna edycja ma charakter szczególny – odbywa się w roku jubileuszowym 90-lecia SKO pod egidą banku.
8
Blog SKO

SP2 SYCÓW

SP2 SYCÓW

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Sycowie woj. dolnośląskie. Nasze przygody z SKO rozpoczęły się w roku szkolnym 2011/2012. Poprzez SKO uczymy się, jak oszczędzać i gospodarować pieniążkami. Na blogu będziemy dzielić się naszymi działaniami, akcjami i konkursami związanymi z SKO.

Półkolonie w SP2

W naszej szkole odbędą się półkolonie dla dzieci

0

Piknik Rodzinny

Zaproszenie

0

Tornister dla Aleppo

Zebrane tornistry zostaną przekazane pani minister Beacie Kempie i trafią do dzieci z Aleppo, miejsca dotkniętego działaniami wojennymi.

0

Laureat Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych

Michał laureatem XV Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych

0

Próbna ewakuacja

16 maja została przeprowadzona próbna ewakuacja w ramach próbnych manewrów służb interwencyjnych.

0

Kangur Matematyczny

W Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny z naszej szkoły wyróżnienie zdobyli: Krystian Jeziorny kl. IIIc Wojciech Szczerczowski kl. Vc Michał Plata kl. VIa Maciej Szczerczowski kl. VIIa Gratulujemy!

0

Laureat IV dolnośląskiej edycji KoALa

Michał został laureatem IV dolnośląskiej edycji KoALa

0
1