1 2 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Dowiedz się, kto tym razem zwyciężył :)
28
Blog SKO

SP2 SYCÓW

SP2 SYCÓW

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Sycowie woj. dolnośląskie. Nasze przygody z SKO rozpoczęły się w roku szkolnym 2011/2012. Poprzez SKO uczymy się, jak oszczędzać i gospodarować pieniążkami. Na blogu będziemy dzielić się naszymi działaniami, akcjami i konkursami związanymi z SKO.

Zagraniczni Goście

Wizyta zaproszonych gości w naszej szkole.

1

Program ERASMUS+

W ramach projektu Erasmus+ w naszej szkole w dniach 29.04.-02.05.2019r. będziemy gościć przedstawicieli z 6 państw partnerskich- Niemcy, Turcja, Portugalia, Chorwacja, Litwa i Włochy.

1

Sukces Michała

Michał zdobył VI miejsce w dolnośląskiej edycji konkursu kombinatoryczno=algorytmiczno-logicznego KOALA.

1

Egzamin ósmoklasisty

15-16 kwietnia w naszej szkole zgodnie z procedurami odbył się egzamin ósmoklasisty.

1

"Łączy nas pamięć"

76 rocznica powstania w getcie warszawskim.

0

Turniej o Puchar Pani Dyrektor

04 kwietnia odbył się w naszej szkole turniej piłki nożnej chłopców o Puchar Pani Dyrektor. W turnieju brały udział klasy czwarte i piąte.

0

Dzień Teatru

27 marca klasy prezentowały różne scenki m. in. „Kot w butach”, „Opowieści z Narnii”, „Ania z Zielonego Wzgórza”, „Czerwony Kapturek”, „Akademia Pana Kleksa”, „Koziołek Matołek”, „Pan Tadeusz”, „Małpa w kąpieli”, „Ania z Zielonego Wzgórza”, „Akademia Pana Kleksa”, „Harry Potter”, „Czerwony Kapture ...

0

Kiermasz świąteczny

25 marca odbył się w naszej szkole kiermasz ozdób świątecznych.

0

"Jeden z Dwunastu"

22 marca uczniowie naszej szkoły brali udział w eliminacjach szkolnych do finału powiatowego konkursu matematycznego "Jeden z Dwunastu".

0
1 2 następna ostatnia