1

22 kwietnia - Międzynarodowy Dzień Ziemi
Co dobrego możesz zrobić dla naszej planety?
9
Blog SKO

SP2 SYCÓW

SP2 SYCÓW

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Sycowie woj. dolnośląskie. Nasze przygody z SKO rozpoczęły się w roku szkolnym 2011/2012. Poprzez SKO uczymy się, jak oszczędzać i gospodarować pieniążkami. Na blogu będziemy dzielić się naszymi działaniami, akcjami i konkursami związanymi z SKO.

Tabliczka mnożenia w parach

Wesołe bałwanki. Uczniowie klasy drugiej lubią pracę razem. Dlatego ćwiczyły tabliczkę mnożenia w parach .

1

Sycowska PoMoc

Nasza szkoła włączyła się również w zorganizowanie i sprzedaż pysznych ciast na rzecz Agatki Skąpskiej, u której zdiagnozowano guza mózgu. Wspólnie zebrano 10 181, 50 zł

0

Etap powiatowy zDolny Ślązak

20 stycznia odbył się etap powiatowy zDolny Ślązak z matematyki. Konkurs pisali zakwalifikowani uczniowie: Weronika i Wojciech z kl. 8c. Czekamy na wyniki.

0

Razem na święta

Nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską świąteczną akcję pomagania Razem na święta. Otrzymaliśmy podziękowanie które jest skierowane do uczniów, rodziców i nauczycieli

0

Warsztaty programistyczne

Uczniowie naszi szkoły z kół informatycznych klas 4-6 brało udział w warsztatach programistycznych zorganizowanych przez fundację Grirls Code Fun. Podczas zajęć Każdy uczestnik podczas zajęć stworzył program w Scratchu - historyjkę na temat "Cyfrowe zdrowie".

0

Matematyczne kwalifikacje OMJ

Do drugiego – rejonowego (województwo dolnośląskie i opolskie) etapu Olimpiady Matematycznej Juniorów zakwalifikował się Wojciech Szczerczowski z kl. 8c. Bardzo serdecznie gratulujemy! Zawody już za miesiąc (23 stycznia 2021)… Powodzenia!

2

Matematyczne kwalifikacje zDolny Ślązak

Etap powiatowy zDolny Ślązak. Do drugiego –powiatowego etapu zDolny Ślązak z matematyki zakwalifikowali się: Weronika Mazurkiewicz i Wojciech Szczerczowski z kl. 8c. Bardzo serdecznie gratulujemy! Zawody już za miesiąc (20 stycznia 2021)… Powodzenia!

0
1