1 2 3 4 8 następna

Lubisz kibicować?
Weź udział w konkursie "Koszulka kibica"!
Blog SKO

SP2 SYCÓW

SP2 SYCÓW

Witamy serdecznie na blogu Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Sycowie woj. dolnośląskie. Nasze przygody z SKO rozpoczęły się w roku szkolnym 2011/2012. Poprzez SKO uczymy się, jak oszczędzać i gospodarować pieniążkami. Na blogu będziemy dzielić się naszymi działaniami, akcjami i konkursami związanymi z SKO.

Rocznica Uchwalenia Konstytucji 3 Maja

28 kwietnia br. w szkole odbył się apel z okazji uchwalenia Konstytucji 3 maja. Apel z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja jest wpisany w coroczny kalendarz uroczystości naszej Szkoły.

5

As Matematyki

Konkurs polegał na samodzielnym rozwiązywaniu zadań matematycznych. Uczniowie od listopada do marca rozwiązywali zadania i przesyłali odpowiedzi w formie elektronicznej.

1

Konkurs KoALa

26 kwietnia br. dziewięciu uczniów naszej szkoły przystąpiło do konkursu KoALa (Kombinatoryka -Algorytmika-Logika).Konkurs wywodzi się z Australii. Od tego roku jest też rozgrywany na Dolnym Śląsku i Opolszczyżnie, na zasadach zbliżonych do australijskiego oryginału. Zadania dotyczą zagadnień z pog ...

1

Dzień Ziemi

25 kwietnia z okazji Dnia Ziemi w szkole odbył się apel.

0

Żółte żonkile znakiem tragicznej historii

Żółte żonkile są symbolem upamiętnienia rocznicy powstania żydowskiego w warszawskim getcie. Wydarzenia z lat 40-tych to już historia. .

0

VI Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku

08 kwietnia br. na Politechnice Wrocławskiej odbyły się VI Mistrzostwa Dolnego Śląska w Sudoku.

0

Finał KonkursuWyzwanie Matematyczne Kings

2 kwietnia br. sześciu uczniów naszej szkoły brało udział w finale Ogólnopolskiego Konkursu Wyzwanie Matematyczne Kings we Wrocławiu.

1

VI Powiatowy Turniej Matematyczny "Matematyczne Duety"

24 marca br. odbył się VI Powiatowy Turniej Matematyczny "Matematyczne Duety". Paulina Muzaj i Maciej Szczerczowski reprezentowali naszą szkołę.

1

XIII Wiosenny Integracyjny Turniej Sportowy

21 marca br. w ramach obchodów Pierwszego Dnia Wiosny odbył się XIII Wiosenny Integracyjny Turniej Sportowy, promujący zdrowy styl życia.

0

Wyzwanie Matematyczne Kings

19 marca br. siedmiu uczniów naszej szkoły brało udział w Rundzie Otwartej Wyzwania Matematycznego Kings we Wrocławiu. Uczestniczyli również w wykładach i pokazach m.in. z robotyki.

0
1 2 3 4 8 następna