1

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

Szkoła Podstawowa nr 12 w Głogowie im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

Szkoła Podstawowa nr 12 w Głogowie im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

Uwaga! Konkurs!

Jest konkurs SKO dla klas 4-6 "Oszczędzam w SKO, bo marzę o ..."

5

Dzień Życzliwości

21 listopada został uchwalony Światowym Dniem Życzliwości i Pozdrowień. Co trzeba zrobić, aby należycie potraktować to święto? Niewiele – uśmiechnąć się i okazać sympatię!

0

konkurs!!!

KIEROWANY DLA UCZNIÓW, KTÓRZY SĄ ZAPISANI DO SZKOLNEJ KASY OSZCZĘDNOŚCI

0

WSTĄP DO SKO!!!

ZAPRASZAMY CHĘTNYCH UCZNIÓW, KTÓRZY NIE PRZYSTĄPILI JESZCZE DO SZKOLNEJ KASY OSZCZĘDNOŚCI, DO ZAPISÓW.

0

CENTRUM NAUKI KOPERNIK - WYCIECZKA

Dnia 5 listopada 2012r. uczniowie naszej szkoły korzystając z zaproszenia PKO Banku Polskiego uczestniczyli w wyjątkowym wydarzeniu - wystawie "Eksperymentuj" we Wrocławiu. Dzięki przygotowanej przez Centrum Nauki Kopernik interaktywnej ekspozycji bawiąc się zdobywali nowe doświadczenia z zakresu fi ...

4

Wyniki konkursu Mistrz Tabliczki Mnożenia

Aby oszczędzanie przynosiło efekty należy umieć liczyć! W naszej szkole odbył się konkurs dla klas czwartych Mistrz Tabliczki Mnożenia. Przedstawiamy tych najlepszych - wyniki!

7

CENTRUM NAUKI KOPERNIK

Z wielką radością przyjęliśmy zaproszenie na niesamowite wydarzenie : dnia 5 listopada 2012r. zwiedzimy wystawę "Eksperymentuj" w Centrum Nauki Kopernik we Wrocławiu. Będziemy, podczas zabawy, zdobywać wiedzę z zakresu fizyki, biologii i matematyki. Dziękujemy za możliwość przeżycia naukowej przy ...

15

SKO

Od niedawna mocno nastawiliśmy się na oszczędzanie !!! Z tygodnia na tydzień jest nas coraz więcej i więcej ... Pomaga nam w tym nasz przyjaciel Żyrafa - Lokatka :)

32

Nasza szkoła

Nasza szkoła - DWUNASTKA. Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi. Nosimy zaszczytne imię: Kawalerów Orderu Uśmiechu i w związku z tym często gościmy znanych, lubianych, kochanych Kawalerów. Zapraszamy do obejrzenia filmiku o nas:

21

WITAMY!

SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE SZKOLNEJ KASY OSZCZĘDNOŚCI PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 12 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI W GŁOGOWIE

11
1