1

Jakie dane zostawiamy w internecie logując się do sieci?
W internecie nikt nie jest anonimowy. Za każdym razem kiedy, korzystamy z sieci tworzymy swój cyfrowy ślad.
12
Blog SKO

SP1 Choszczno

SP1 Choszczno

Oszczędzanie przez naukę i wychowanie :)

Tydzień ekologiczny

Tydzień ekologiczny pod hasłem "Piękna jest nasza ziemia" w naszej szkole miał różne barwy:) Poniedziałek - Dzień Ziemi – kolor brązowy. Wtorek – Dzień Słońca – kolor żółty. Środa – Dzień zdrowia – kolor pomarańczowy. Czwartek – Dzień natury – kolor zielony. Piątek – Dzień ekologa – kolor niebi ...

5

Akcja "Pełna miska dla pieska ze schroniska"

W dniach 10.01.2013 r. - 15.01.2013 r. uczniowie klas I - VI brali udział w akcji "Pełna miska dla pieska ze schroniska". Zainteresowanie zbiórką karmy było ogromne, o czym świadczy fakt zebrania dużej ilości pożywienia dla psów.

3

Zbiórka przyborów higienicznych dla dzieci z Afryki:)

W ramach współpracy z Fundacją Dzieci Afryki została zorganizowana akcja zbierania przyborów higienicznych dla dzieci z Afryki. Kolejny raz wspólnie z nauczycielami katechezy gromadziliśmy przedmioty, które zostaną przekazane dzieciom w Afryce. W tym roku szkolnym uczniowie przynosili przedmioty do ...

1

Góra grosza

"Jeden grosz znaczy niewiele, ale GÓRA GROSZA jest największa na świecie." W grudniu w naszej szkole odbyła się coroczna akcja Góra Grosza, którą zorganizował Samorząd Uczniowski. I tym razem nie zabrakło osób, które chętnie pomagają innym. Najwięcej monet zebrała klasa Vc.

1

"Pomóż i Ty"

Jak co roku nasza szkoła włączyła się w akcję sprzedaży kalendarzyków dla fundacji "Pomóż i Ty". Organizatorem akcji był Samorząd Uczniowski. Od września sprzedawaliśmy na terenie szkoły kalendarzyki. Łącznie zebraliśmy 102 zł. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję.

1

Nareszcie jesteśmy:)

Żyrafka się uśmiecha my również. Oszczędzanie ważna rzecz, a do tego konto internetowe można mieć;)

0

Warto zobaczyć, warto zwiedzić

Czy zastanawiałeś się kiedyś, drogi Czytelniku, po co są banki? Jaka jest ich funkcja? Czy bank to może taka kopalnia pieniędzy? Ponieważ na początku września Narodowy Bank Polski ogłosił dzień otwarty, chcąc znaleźć odpowiedzi na swoje pytania, wybrałam się do NBP.

0
1