1

Ile butelek PET potrzeba, aby wyprodukować bluzę z polaru?
Każdy z nas wie, że śmieci trzeba posegregować i wrzucić do odpowiednio oznakowanych koszy. Co dzieje się z posegregowanymi odpadami?
16
Blog SKO

SP Zbąszynek

SP Zbąszynek

Witajcie na szkolnym blogu SKO Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi w Zbąszynku:)

Nasz konkurs SKO

Zapraszamy wszystkich uczniów SP Zbąszynek do udziału w konkursie na wykonanie projektu KARTY BANKOMATOWEJ. Na prace wykonane dowolną techniką, format A4 czekamy do końca marca. Kartę projektujemy z dwóch stron. Opiekunki SKO

1

Kampania Społeczna ,,Zachowaj trzeźwy umysł”

Pierwszego kwietnia rozpoczęła się Kampania Społeczna ,,Zachowaj trzeźwy umysł”. Motto tegorocznej edycji brzmi ,,Na skrzydłach przyjaźni”. Nasza szkoła kolejny raz zadeklarowała swój udział w kampanii. ,,Barwny start” kampanii w naszej placówce miał miejsce w piątek 31.03.2017r. Żywimy nad ...

0

Pomoc dla Hospicjum Pomorze Dzieciom

Drodzy Państwo! Samorząd uczniowski naszej szkoły przyłączył się do zbiórki środków chemicznych i higienicznych dla Hospicjum Pomorze Dzieciom. Dzięki temu Hospicjum dzieci mogą spędzić ten ostatni czas w domu ze swoimi rodzicami.

0

KONKURS - MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM

W czwartek, 23 marca, w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świebodzinie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

0
1