1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

SP Żabów

SP Żabów

Cieszymy się, że SKO idzie z duchem czasu. Nauka i zabawa związana z promocją oszczędzania to fajny sposób na gromadzenie i powiększenie swoich oszczędności. Zachęcamy wszystkich do udziału.

Próbny sprawdzian szóstoklasistów

Próbny sprawdzian to dobry sposób na zapoznanie się ze wszystkimi procedurami i zasadami jakie będą obowiązywały na sprawdzianie generalnym. Uczniowie chętnie w nim uczestniczą, gdyż uczą się jak rozplanować sobie czas oraz jak opanowywać stres i emocje. Wszystkim szóstoklasistom życzymy powodzeni ...

4

Konkurs

K O N K U R S na projekt polskiej monety 1 euro Prace powinny być wykonane na kartce z bloku rysunkowego dowolną techniką, obrazek musi przedstawiać monetę z dwóch stron. Podpisane praca należy składać do 25 stycznia 2013 w bibliotece szkolnej.

0
1 2 3 następna ostatnia