1


SP w Żółtnicy

SP w Żółtnicy

Szkoła Podstawowa w Żółtnicy cieszy się długą tradycją. Z kronik szkoły wynika, iż budynek w którym znajduje się Szkoła Podstawowa został zbudowany w 1931 roku przez Niemców. Polską szkołę otworzono w czerwcu 1945 roku. Placówka skupia dzieci z czterech okolicznych miejscowości: Omulnej, Drawienia, Sierszenisk i Wągrodna.

Najaktywniejszy blogowicz

Uczeń klasy V wygrał całoroczny konkurs na najaktywniej blogującego ucznia. Gratulacje!

1

NAGRODY DLA NAJAKTYWNIEJSZYCH OSZCZĘDZAJĄCYCH

Na zakończenie roku podsumowaliśmy działalność SKO w szkole i zwycięzcą okazał się najmłodszy członek SKO naszej szkoły. GRATULUJEMY!

1

Zespół czirliderek wystąpił

Nasze dziewczyny zmobilizowały się do występu i na Dniu Mamy i Taty odtańczyły swój premierowy pokaz. CZEKAMY NA WIĘCEJ!

0

Czas wycieczek

Toruń, Warszawa, Park Owadogigant,- tam udaliśmy się pozyskując sponsorów i za zaoszczędzone pieniądze.

0

Czas dla Ziemi

konkurs, plakaty,sprzątanie naszej miejscowości, lekcje o potrzebie segregacji odpadów i dbaniu o środowisko- tak uczciliśmy Dzień Ziemi.

0

Dzień Dziecka

Statek , ognisko, kiełbaski, lody i zabawa- tak spędzały nasze dzieci swoje święto.

0

Dzień Mamy i Taty

Wszystkiego najlepszego wyśpiewali uczniowie swoim zaproszonym i licznie przybyłym rodzicom.

0

Gminny festyn wielkanocny

W sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się kolejny festyn, na którym część artystyczną zaprezentowali nasi uczniowie. Odbyły się tez liczne konkursy: na najładniejsza palmę wielkanocną, najładniejsze jajko, kartka wielkanocna. Wiele regionalnych ozdób i dań pojawiło się na straganach.

0
1