1


SP w Żółtnicy

SP w Żółtnicy

Szkoła Podstawowa w Żółtnicy cieszy się długą tradycją. Z kronik szkoły wynika, iż budynek w którym znajduje się Szkoła Podstawowa został zbudowany w 1931 roku przez Niemców. Polską szkołę otworzono w czerwcu 1945 roku. Placówka skupia dzieci z czterech okolicznych miejscowości: Omulnej, Drawienia, Sierszenisk i Wągrodna.

Brawo Maciek

UCZEŃ KLASY VI ZAKWALIFIKOWAŁ SIĘ Z TRZECIM CZASEM W POLSCE DO ŚCISŁEJ DZIESIĄTKI W TURNIEJU ORGANIZOWANYM PRZEZ FUNDACJĘ MARCINA GORTATA

5

Pokaz talentów naszej szkoły

Z każdej klasy został wytypowany uczeń, który posiada jakieś zdolności: sportowe, recytatorskie, plastyczne, składania origami. Największym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja uczennicy klasy III Karoliny, która zagrała na gitarze. Publiczność była tak zachwycona,że poprosiła o bis.

2

Zakończyliśmy akcję charytatywną

ZBIÓRKA PRZYBORÓW SZKOLNYCH DLA KAMERUNU

1

ZABAWA ANDRZEJKOWA

Wróżby, żarty opowiadane przez uczniów, zagadki oraz dyskoteka- tak bawiliśmy się tego dnia.

2

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Sympatyczny dzień przeżyły dzieci z przedszkola i oddziału ,,O". Czytanie książek, zabawa z misiem i prace plastyczne o tematyce dnia towarzyszyły najmłodszym.

1

I miejsce w powiecie i II w regionie

Nasi zawodnicy wykazali się nielada umiejętnościami w grze w unihokeja. Awansowali do rozgrywek wojewódzkich w tej dyscyplinie. Brawo!!!

1
1