1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
10
Blog SKO

SP w Żółtnicy

SP w Żółtnicy

Szkoła Podstawowa w Żółtnicy cieszy się długą tradycją. Z kronik szkoły wynika, iż budynek w którym znajduje się Szkoła Podstawowa został zbudowany w 1931 roku przez Niemców. Polską szkołę otworzono w czerwcu 1945 roku. Placówka skupia dzieci z czterech okolicznych miejscowości: Omulnej, Drawienia, Sierszenisk i Wągrodna.

Ogólnopolskie lekcje online

Dołączyliśmy do lekcji ogólnopolskich

0

Konkurs SKO

Wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie pt: Korzystam bezpiecznie z Internetu.

2

PATRONI ROKU 2021

Klasa VII zapoznała się z kolejnymi postaciami , wydarzeniami ważnymi dla naszego kraju.

0

Walentynki

Nasi uczniowie mieli możliwość złożenia życzeń swoim bliskim

0

W grudniu złożyliśmy życzenia

Jasełka w innej odsłonie

0

KONKURSY SKO

Od października wznowiliśmy organizowane co roku miesięczne konkursy SKO.

0

Powitalna paczka

Z początkiem roku szkolnego otrzymaliśmy paczkę powitalną z banku. Maseczki z paczki przydają się do dnia dzisiejszego dla osób, które zapomniały lub zużyły swoje maseczki. Dziękujemy.

0

GÓRA GROSZA

ZAKOŃCZYLIŚMY ZBIÓRKĘ ,,GROSZÓWEK". TRWA LICZENIE!!!

0

Dzień Babci i Dziadka

NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA POPŁYNĘŁY DO NASZYCH KOCHANYCH SENIORÓW 20 STYCZNIA. DZIĘKUJEMY ZA OBECNOŚĆ TAK LICZNEJ GRUPIE BABĆ I DZIADKÓW.

0

Leonard swoim talentem pomaga innym

Ogromne wyróżnienie spotkało naszego ucznia. Jego praca plastyczna zostanie zlicytowana w ramach ogólnopolskiej akcji Polskiego Radia ,,Choinki jedynki"

1
1 2 3 następna ostatnia