1 2 3 następna ostatnia

Propozycja Lokatki
Zdarza się, że nie wiesz, co robić w czasie wolnym od nauki?
Blog SKO

SP w Żółtnicy

SP w Żółtnicy

Szkoła Podstawowa w Żółtnicy cieszy się długą tradycją. Z kronik szkoły wynika, iż budynek w którym znajduje się Szkoła Podstawowa został zbudowany w 1931 roku przez Niemców. Polską szkołę otworzono w czerwcu 1945 roku. Placówka skupia dzieci z czterech okolicznych miejscowości: Omulnej, Drawienia, Sierszenisk i Wągrodna.

EGZOTYCZNE REKOLEKCJE

Podczas trzydniowych rekolekcji gościliśmy w naszej szkole księdza z Indonezji, który przybliżył nam tamtejszą kulturę i nauczył piosenki po indonezyjsku.

5

Konkurs recytatorski

Cykliczne wydarzenie w naszej szkole.

3

AFRYKAŃSKIE KLIMATY

W ramach realizowanego projektu ,,Inwestujemy w wykształcenie dzieci i młodzieży.." uczniowie przygotowali mapy Afryki, na których pojawiły się niezbędne informacje o tym kontynencie. Cała społeczność szkolna mogła dowiedzieć się jakie zwierzęta i jakie uprawy można podziwiać w Afryce ponieważ prac ...

4

MAGIA TEATRU

Spektakl, który mogliśmy oglądać w szczecineckim kinie przybliżył nam historię teatru z różnych części świata. Cieszymy się, że wszystkie klasy mogły uczestniczyć w tym wydarzeniu.

3

ZAWODY W BIEGACH SPRINTERSKICH

Naszych zawodników nie zabrakło na powiatowych zawodach w biegach krótkich.

5

Bezpiecznie na wsi

Prelekcja przedstawiciela KRUS

3

Walentynki dla każdego od Samorządu Uczniowskiego

Życzenia, wyrazy sympatii i motto dla każdego.

2

TŁUSTY CZWARTEK

Pyszne słodycze i popołudniowa dyskoteka dla klas starszych- tak bawiliśmy się w Tłusty Czwartek. Dziękujemy bardzo Sebastianowi z klasy VII za trafnie dobrany repertuar utworów do tańca.

2

AKTYWNE FERIE

Zapraszamy w ferie na zajęcia.

3
1 2 3 następna ostatnia