1

Akcesoria przydatne podczas udzielania pierwszej pomocy
W udzielaniu pierwszej pomocy kluczową rolę często odgrywają akcesoria. Mogą one znacznie zwiększyć szanse przeżycia lub powrotu do zdrowia osoby poszkodowanej i ułatwić przeprowadzanie akcji ratunkowej.
2
Blog SKO

SP w Święcku Wielkim

SP w Święcku Wielkim

Witajcie na blogu SKO Szkoły Podstawowej w Święcku Wielkim! Czas na oszczędzanie! Jesteśmy małą szkołą położoną w woj. podlaskim, powiat wysokomazowiecki. Pomimo niewielkiej liczby uczniów nie jesteśmy szkołą anonimową. Dbamy o szkołę, o którą od lat walczyli mieszkańcy. W naszej szkole dużo się dzieje, o czym będziecie się mogli dowiedzieć odwiedzając naszego bloga. Czekamy na Wasze wpisy i głosy! Dziękujemy!!!

Cała Polska Czyta Dzieciom w naszej szkole:) Odwiedziny pana radnego i pracownika naukowego z UwB:)

W styczniu b.r. w Szkole Podstawowej w Święcku Wielkim dzieci miały wspaniałą okazję wysłuchać czytania tekstów literackich w wykonaniu pana Radosława Gorczycy radnego miasta Wysokie Mazowieckie oraz pana dr Konrada Szamryka pracownika naukowego Uniwersytetu w Białymstoku. Czytanie dzieciom to naj ...

17

Jak spędzacie ferie? Żyrafka Lokatka też się tym interesuje. Piszcie jej o tym, uzupełnijcie również ankietę:)

W tym roku ferie zimowe spędzam... Pierwsze województwa mają już wolne. Dla części z Was ferie oznaczają dwa tygodnie błogiego lenistwa, dla innych wyjazdy, a dla jeszcze innych konieczność nadrabiania zaległości w nauce lub pomagania bliskim w ich pracach. Jak spędzacie ferie? Weźcie udział w ...

9

Klikajcie na start, dowiecie się, co to jest - ekooszczędzanie

SKO przygotowało dla Was broszurę, którą należy pobrać pod tym artykułem, klikając na start w niebieski pasek. Pozdrawiam:)

27
1