1

Jak rozpoznać spoofing telefoniczny?
Spoofing to oszustwo, które polega na podszywaniu się pod wybraną osobę, firmę lub instytucję w celu uzyskania ważnych informacji np. umożliwiających dostęp do konta bankowego czy poczty e-mail.
6
Blog SKO

SP Szemud

SP Szemud

Witamy na naszym blogu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szemudzie! Jesteśmy Szkołą Podstawową im. mjr Henryka Sucharskiego wraz z przedszkolem.

ZARABIAMY!!!

Zarabiamy pierwsze pieniądze w nowym roku szkolnym!

7

Dzień Chłopaka

Wczoraj w naszej szkole odbyła się dyskoteka dla uczniów klas IV-VI z okazji Dnia Chłopaka. Odbyły się liczne konkursy z nagrodami oraz wybory na:

16

Pomoc dla Litwy!

Uczniowie naszej szkoły zorganizowali zbiórkę materiałów szkolnych (zeszytów, kredek, bloków, plasteliny, farb, piórników, itp.) dla polskich dzieci mieszkających na Litwie. Delegacja z naszej Gminy wyjechała 25 września 2015 roku do Turgielii i osobiście przekazała nasze wsparcie na ręce pani dyrek ...

5

Pokazy karate!

Szkoła karate GOKEN z Chwaszczyna zachęca naszych uczniów do trenowania. Tym bardziej, że mamy już mistrzów wśród uczniów szkoły!

9

Rowerem zdrowiej!

Uczniowie naszej szkoły w nowym roku szkolnym postawili na ekologię! Coraz więcej osób porusza się rowerem. Nawet zamontowano nam nowy stojak na rowery!

1

WITAMY !!!

Witamy wszystkich blogowiczów w nowym roku szkolnym!

2
1