1

Jagodzianki a praca mózgu: czy rzeczywiście te pyszne bułki z jagodami mogą pomóc w pracy mózgu?
Sezon na jagody w pełni. Przeczytaj wpis i dowiedz się, dlaczego warto jeść jagodzianki oraz inne dania zawierające jagody.
5
Blog SKO

SP Szemud

SP Szemud

Witamy na naszym blogu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szemudzie! Jesteśmy Szkołą Podstawową im. mjr Henryka Sucharskiego wraz z przedszkolem.

Szachiści z IIIA

Szymon, Darek i Mateusz uczęszczają na koło szachowe w naszej szkole i już odnoszą swoje pierwsze sukcesy. Oto kilka fotek. Życzymy Wam wytrwałości i kolejnych sukcesów:)

7

Wybory do Samorządu Uczniowskiego!

Oto lista kandydatów na których możecie głosować w wyborach do SU. Nasze liderki z VI A odchodzą z naszej szkoły do gimnazjum i trzeba zastąpić dziewczyny! Ale jak głosować?

2

Kacper Nowak z IIA

Trenuje piłkę nożną. Do Jego większych osiągnięć należą: w lutym 2014 roku w Rumi zdobył I-miejsce w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Juniorów F2 z rocznika 2006 ; w listopadzie 2014 roku odebrał w Somoninie tytuł Najlepszego zawodnika Turnieju Piłki Nożnej Halowej z rocznika 2006 ; w sty ...

62

Julia Wołoszyk z IA

Zajęła III miejsce w Rejonowym Konkursie Plastycznym w kategorii kas pierwszych pt. ,,Nie pal przy mnie, proszę!" To kolejny plastyczny sukces naszej Julki, zajęła już wcześniej I miejsce w Rejonowym konkursie Biblijnym! Julciu, bardzo Ci gratulujemy!!! Dodam tylko, że Julka rozpoczęła naukę w k ...

4

Piotr Niżnik z IIIA

Otrzymał WYRÓŻNIENIE w Wojewódzkim Konkursie Logopedycznym Dwunastki w kategorii klas trzecich na bajkę artykulacyjną. Gratulujemy!!!

9

Magdalena Maciejewska z IVC

Zdobyła pierwsze miejsce (drużynowe) w światowym turnieju tańca w Chorwacji - ESDU WORLD DANCE MASTERS 2015. Madzia od ponad 4 lat trenuje taniec w zespole EKSPRESIK w tym hip-hop. Gratulujemy jej ogromnego sukcesu !!!

13

Marta Penkowska z IIIA

Zdobyła 1 miejsce w Wojewódzkim Konkursie Logopedycznym Dwunastki w kategorii klas trzecich. Napisała bajkę artykulacyjną. Marto życzymy Ci kolejnych udanych prób literackich. Nadal pisz!

8

Julia Bladowska z IIIA

Ostatnio pisaliśmy - zawodniczka klubu GOKEN Chwaszczyno, pomarańczowy pas, dwie belki, 38 medali. Od tamtej pory to się zmieniło i co nieco Julii medali przybyło. Brała udział w zawodach Pucharu Polski Karate WKF 2015 i zdobyła3 medale: <<<<< Złoty w konkurencji drużynowej KATA (3 osoby w wieku 8- ...

6

Podsumowania...

I w końcu mamy czerwiec ! Już niedługo upragnione wakacje ! Ale zanim one nastąpią proponuję trochę podsumowań. W tym miesiącu będziemy opisywali to co działo się w roku szkolnym, ale nie zostało jeszcze opublikowane na naszym blogu. Oczywiście będą to sukcesy naszych uczniów, te może czasami niewi ...

2

Dzisiaj Dzień Dziecka ...

Wszystkim dzieciom i tym małym i tym dużym życzymy wszystkiego co najlepsze i najsłodsze w dniu Ich święta !

13
1