1

5 zł jakiego jeszcze nie było! Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu nową monetę
Moneta jest częścią serii „Odkryj Polskę”, która prezentuje ciekawe miejsca i zabytki z różnych regionów kraju. Nowe 5 zł upamiętnia realizację pierwszego etapu nowej drogi wodnej, łączącej Zalew Wiślany z Zatoką Gdańską, która została oficjalnie otwarta 17 września 2022 r.
1
Blog SKO

SP Szemud

SP Szemud

Witamy na naszym blogu Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Szemudzie! Jesteśmy Szkołą Podstawową im. mjr Henryka Sucharskiego wraz z przedszkolem.

Nowe konta PKO!

Ruszyliśmy pełną parą z oszczędzaniem, oczywiście pieniędzy! Mamy sporo nowych kont, nie tylko wśród pierwszoklasistów. Cieszymy się bardzo, że decydujecie się oszczędzać i zakładacie konta banku PKO BP SA.

6

Niedługo kiermasz!

W drugim tygodniu grudnia odbędzie się w naszej szkole kiermasz bożonarodzeniowy, będzie można zakupić cudeńka przez nas wykonane. Serdecznie zapraszamy!!!

0

Zdrowo jemy!

W miesiącu listopadzie w naszej szkole kładliśmy nacisk na zdrowe odżywianie się!

0

Góra Grosza!

W tym roku szkolnym również wspieramy akcję Góra Grosza. W tym roku jest to rywalizacja między klasami, kto zbierze najwięcej! Pamiętajcie już w piątek 4 grudnia wielkie ważenie groszy!!! Przekonamy się która klasa wygrała!

0

Zbiórka dla schroniska!!!

Zbieramy dary dla schroniska! Potrzebne zwłaszcza ciepłe posłania dla psów i kotów na zimę! Nie bądź obojętny! Przyłącz się do naszej akcji!!!

0

Zbiórka makulatury!

Pierwsza w tym roku szkolnym zbiórka makulatury za nami! Znowu kontener wypełniony po brzegi! Pamiętajcie!!! Trwa konkurs i najlepsi zbieracze pojadą w nagrodę na koniec roku szkolnego na wycieczkę!

0

Zbieramy nakrętki!

W tym roku szkolnym znowu zbieramy plastikowe nakrętki dla potrzebujących dzieci. Tym razem wspomagamy dwóch ciężko chorych chłopców. Mamy nadzieję, że znowu sporo zbierzemy!!!

1

Jak można oszczędzać?

Takie pytanie zadano uczniom klas drugich w naszej szkole, którzy bardzo systematycznie oszczędzają.

0
1