1

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
5
Blog SKO

SP Pluskowęsy - SKO

SP Pluskowęsy - SKO

DZIEŃ CHŁOPCA

Dzień Chłopaka, to święto, na które czekali wszyscy Chłopcy. Z tej okazji w poniedziałek, tj. 01. 10. 2012 odbył się w naszej szkole apel pod hasłem ”30 wrzesień-data nam nie obca-dzisiaj właśnie jest - Dzień Chłopca”.

1

Zapraszamy

Zapraszamy do odwiedzania naszego bloga. Nasza szkoła znajduje się w Pluskowęsach i chociaż jesteśmy niewielką szkołą wiejską, to chcemy pokazać Wam, iż u nas też może działać prężnie SKO.

3
1