1

SKO Blog Miesiąca
Laureaci etapu lutowego
45
Blog SKO

Sp Osie oszczędza z SKO

Sp Osie oszczędza z SKO

Medialnie o nas

Już od kilku lat możemy pochwalić się nasza obecnością w prasie i Internecie. Ostatni wpis dotyczący naszej działalności charytatywnej ukazał się w Pielgrzymie. Opisano w nim coroczną akcję Kolędników Misyjnych w której po raz kolejny braliśmy udział. Zachęcamy do dzielenia się swoimi oszczędnościam ...

7

Wielkanocna zbiórka żywności

Jak co roku przed świętami Szkolne Koło Caritas organizuje zbiórkę żywności i artykułów pierwszej potrzeby w sklepach i urzędach. Jak zwykle zachęcamy do udziału w akcji, ponieważ pomagając innym pomagasz sobie.

3

Kiermasz wielkanocny tuż tuż

Już wkrótce czeka nas kolejny kiermasz wielkanocny. Razem z opiekunem samorządu uczniowskiego oraz panią Ludmiłą Cyrczak przygotujemy ozdoby i łakocie świąteczne.

6

Oszczędzamy - odpoczywamy. Krynica Morska 2016

Cykl: Z pamiętnika działalności Szkolnego Koła Caritas w Osiu wspomnienia z kolonii w Krynicy Morskiej 2016

3

Animacja poklatkowa o oszczędzaniu

Właśnie tworzymy nasz pierwszy projekt animacji poklatkowej. Już w tym tygodniu będziemy robić zdjęcia. Wcześniej jednak musieliśmy sporo czasu poświęcić na samo przygotowanie postaci, rekwizytów i scenografii.

3

Rozpoczynamy wirtualną przygodę z oszczędzaniem

To pierwszy wpis na naszym nowym blogu. Już od wielu lat zajmujemy się oszczędzaniem oraz działalnością charytatywną, a to przede wszystkim dzięki działalności naszego Szkolnego Koła Caritas, którego opiekunem jest pan Henryk Porożyński. Na tym blogu chcemy systematycznie prezentować wyniki pracy S ...

2
1