Sp Osie oszczędza z SKO

Sp Osie oszczędza z SKO

Z darami w Domu Dziecka w Bąkowie

Od wielu już lat SKC wspiera Dom Dziecka w Bąkowie. Jeździmy tam z upominkami od Świętego Mikołaja ale również po Wielkanocy aby obdarować podopiecznych Domu Dziecka darami zebranymi od naszej społeczności. Poniżej zdjęcia z tego wydarzenia.

3

Basen oszczędzamy - odpoczywamy

T trakcie roku szkolnego też mamy czas na relaks i rekreację. Około raz na 2 miesiące jeździmy na basen, gdzie pod okiem instruktora uczymy się pływać. Wyjazd na basen to również świetna zabawa i pożytecznie spędzony czas w grupie rówieśników.

1

Kiermasz wielkanocny

I w tym roku nie zabrakło kolorowych różności, które dzięki kiermaszowi wielkanocnemu ozdobią nasz wielkanocny stół.

3

Medialnie o nas

Już od kilku lat możemy pochwalić się nasza obecnością w prasie i Internecie. Ostatni wpis dotyczący naszej działalności charytatywnej ukazał się w Pielgrzymie. Opisano w nim coroczną akcję Kolędników Misyjnych w której po raz kolejny braliśmy udział. Zachęcamy do dzielenia się swoimi oszczędnościam ...

7

Wielkanocna zbiórka żywności

Jak co roku przed świętami Szkolne Koło Caritas organizuje zbiórkę żywności i artykułów pierwszej potrzeby w sklepach i urzędach. Jak zwykle zachęcamy do udziału w akcji, ponieważ pomagając innym pomagasz sobie.

3

Kiermasz wielkanocny tuż tuż

Już wkrótce czeka nas kolejny kiermasz wielkanocny. Razem z opiekunem samorządu uczniowskiego oraz panią Ludmiłą Cyrczak przygotujemy ozdoby i łakocie świąteczne.

6

Oszczędzamy - odpoczywamy. Krynica Morska 2016

Cykl: Z pamiętnika działalności Szkolnego Koła Caritas w Osiu wspomnienia z kolonii w Krynicy Morskiej 2016

3

Animacja poklatkowa o oszczędzaniu

Właśnie tworzymy nasz pierwszy projekt animacji poklatkowej. Już w tym tygodniu będziemy robić zdjęcia. Wcześniej jednak musieliśmy sporo czasu poświęcić na samo przygotowanie postaci, rekwizytów i scenografii.

3

Rozpoczynamy wirtualną przygodę z oszczędzaniem

To pierwszy wpis na naszym nowym blogu. Już od wielu lat zajmujemy się oszczędzaniem oraz działalnością charytatywną, a to przede wszystkim dzięki działalności naszego Szkolnego Koła Caritas, którego opiekunem jest pan Henryk Porożyński. Na tym blogu chcemy systematycznie prezentować wyniki pracy S ...

2