1 2 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
- laureaci październikowej edycji
34
Blog SKO

Sp Osie oszczędza z SKO

Sp Osie oszczędza z SKO

Nowy rok szkolny z nowym zapałem

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2017/2018 w którym serdecznie zachęcamy do oszczędzania.

5

Nasz film o oszczędzaniu

Jak już wcześniej pisaliśmy nagraliśmy film animowany pt: "Najpiękniejsze suknie w królestwie"

1

Najpiękniejsze suknie w królestwie

Najpiękniejsze suknie w królestwie - to tytuł animacji poklatkowej, którą stworzyli uczniowie klas trzecich przebywający w świetlicy szkolnej. Jest to nasza pierwsza animacja dlatego ma dużo niedociągnięć, jednak mimo wszystko chcemy się podzielić pracą nad nią.

1

Nasze statystyki

Już od kilku lat uczniowie naszej szkoły oszczędzają z SKO. Jest nas 29 Łącznie zaoszczędziliśmy : ponad 24781 zł

1

Wycieczka do Bydgoszczy

Wycieczka klas czwartych i piątych do Bydgoszczy. Tym razem zwiedziliśmy: Stadion Zawiszy, Wyspę Młyńską, TVP Bydgoszcz, Macdonald.

0

Z darami w Domu Dziecka w Bąkowie

Od wielu już lat SKC wspiera Dom Dziecka w Bąkowie. Jeździmy tam z upominkami od Świętego Mikołaja ale również po Wielkanocy aby obdarować podopiecznych Domu Dziecka darami zebranymi od naszej społeczności. Poniżej zdjęcia z tego wydarzenia.

3

Basen oszczędzamy - odpoczywamy

T trakcie roku szkolnego też mamy czas na relaks i rekreację. Około raz na 2 miesiące jeździmy na basen, gdzie pod okiem instruktora uczymy się pływać. Wyjazd na basen to również świetna zabawa i pożytecznie spędzony czas w grupie rówieśników.

1

Kiermasz wielkanocny

I w tym roku nie zabrakło kolorowych różności, które dzięki kiermaszowi wielkanocnemu ozdobią nasz wielkanocny stół.

3

Medialnie o nas

Już od kilku lat możemy pochwalić się nasza obecnością w prasie i Internecie. Ostatni wpis dotyczący naszej działalności charytatywnej ukazał się w Pielgrzymie. Opisano w nim coroczną akcję Kolędników Misyjnych w której po raz kolejny braliśmy udział. Zachęcamy do dzielenia się swoimi oszczędnościam ...

7

Wielkanocna zbiórka żywności

Jak co roku przed świętami Szkolne Koło Caritas organizuje zbiórkę żywności i artykułów pierwszej potrzeby w sklepach i urzędach. Jak zwykle zachęcamy do udziału w akcji, ponieważ pomagając innym pomagasz sobie.

3
1 2 następna ostatnia