1

Pytanie na Szkolnych Blogach
Kto tym razem będzie najszybszy?
8
Blog SKO

SP nr 6 Grodzisk Maz

SP nr 6 Grodzisk Maz

Witamy wszystkich! SKO działa w naszej Szkole kilka lat. Nasze motto to: ,, Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał,, Zapraszamy do polubienia i śledzenia naszej strony 😊

Konkurs

Uczniowie klasy II a wzięli udział w konkursie międzyszkolnym w ramach SKO na temat oszczędzania. Odbył się on w siedzibie Banku PKO PB w Grodzisku Mazowieckim. Nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą, która została nagrodzona licznymi nagrodami.

3

SKO

W roku szkolnym 2018/2019 16 nowych uczniów przystąpiło do SKO. Zaczynają oszczędzać pieniądze na swoje wymarzone rzeczy. Panie z Banku wręczyły im deklaracje i upominki. Zachęcamy pozostałe dzieci do realizowania swoich marzeń poprzez systematyczne oszczędzanie.

1

Lekcje

W dniu 22 maja klasa 1 b brała udział w lekcji na temat systematycznego oszczędzania. W czasie zajęć dzieci obejrzały ciekawą prezentację przedstawioną przez pracownice Baku PKO. Po prezentacji dzieci brały udział w konkursach i quizach, a poprawne odpowiedzi zostały nagrodzone. Uczniowie wykazali s ...

1

Świąteczny konkurs

Klasa Ib i IIa pod opieką p. Barbary Grzelak-Karbowiak i p. Doroty Grudzień, wzięły udział w świątecznym konkursie plastycznym zorganizowanym przez Bank PKO BP pod hasłem "Oszczędzając spełniamy marzenia".

0

Wizyta

Wycieczka do oddziału banku PKO BP W październiku i listopadzie dzieci z klas I-III miały okazję zwiedzić oddział banku PKO BP w Grodzisku Mazowieckim. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wycieczek.

0

PIKNIK EDUKACYJNY

W dniu 15 czerwca 2019 na terenie szkoły odbywa się piknik edukacyjny. SKO bawi się razem ze szkołą. Zapraszamy na konkursy z licznymi nagrodami. Nie brakuje chętnych do zrobienia sobie zdjęć z maskotką Pancernikiem.

1
1