1 2 następna ostatnia

Nowość w SKO: film wspierający edukację z zakresu cyberbezpieczeństwa
PKO Bank Polski udostępnił kolejny film, który jest doskonałym narzędziem do zdobywania wiedzy na temat bezpiecznego korzystania z internetu, rozpoznawania potencjalnych zagrożeń oraz zalet kontroli rodzicielskiej. Premiera filmu wpisuje się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu.
24
Blog SKO

SP nr 6 Grodzisk Maz

SP nr 6 Grodzisk Maz

Witamy wszystkich! SKO działa w naszej Szkole kilka lat. Nasze motto to: ,, Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał,, Zapraszamy do polubienia i śledzenia naszej strony 😊

Koronaferie

W domu wcale się nie musisz się nudzić ! Spraw, by tzw. ,,koronaferie,, minęły przyjemnie i odpowiednio wykorzystaj ten czas. Co robić w czasie kwarantanny:

2

Siedzimy w domu

Witajcie, W związku z trudną sytuacją dla nas wszystkich przesyłam Wam kilka zagadek aby ten czas spędzony domu mógł być radosny i produktywny pozdrawiamy

2

ZIMOWISKO 2020

Dzień dobry, Ferie zimowe to czas na odpoczynek i zabawę. w Naszej Szkole jak co roku odbyło się Wesołe Zimowisko. Czas mijał beztrosko, chodziliśmy na pobliski basen, do kina. Zaprzyjaźniony Bank Polski PKO PB zaprosił wszystkie dzieci na wycieczkę po Oddziale w Grodzisku Mazowieckim. Dzieci ...

1

WOŚP

Witajcie, W styczniu w naszej szkole zbieraliśmy pieniądze na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, była zabawa, słodycze, teatr z udziałem nauczycieli a przy okazji wpadła do nas Żyrafka. Zebrane pieniądze trafią dla potrzebujących. wszystkim dziękujemy za udział i chęć pomocy

1

Konkurs ,, Ozdoba Świąteczna,,

Witajcie ! W tym tygodniu odbył się konkurs SKO na najpiękniejszą ozdobę świąteczną. Dzieci ze Szkoły Podstawowej Nr 6 w Grodzisku Mazowieckim chętnie wzięły w nim udział. Każdy z uczniów wykonał własną bombkę na tegoroczną choinkę. Na tą okazję dzieci z tej szkoły odwiedziły Odział Banku i własnor ...

0

Światowy Dzień Oszczędzania

Witajcie ! 31 października obchodziliśmy Światowy Dzień Oszczędzania. Inicjatywa taka powstała dzięki przedstawicielom banków europejskich. Celem takiego projektu jest edukowanie wszystkich obywateli na temat pomnażania oszczędności, niezależnie od wieku, statusu społecznego czy posiadanych środk ...

1

Sukces !!!

Witajcie, chcemy się podzielić z Wami radosną nowiną, Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim została laureatem konkursu „SKO dla Szkół i Nauczycieli" edycja 2018/2019. Zdobyliśmy nagrodę III stopnia w etapie Regionalnym- Brązowa Odznaka. Dziękujemy wszystkim za miłą współprace i zapra ...

3

Witaj szkoło!!!

Witamy wszystkich w nowym roku szkolnym. Życzymy Wam samych sukcesów i dużo przygód w nadchodzących miesiącach. Żyrafa trzyma kciuki i zaprasza do zabawy.

2

Konkurs

Uczniowie klasy II a wzięli udział w konkursie międzyszkolnym w ramach SKO na temat oszczędzania. Odbył się on w siedzibie Banku PKO PB w Grodzisku Mazowieckim. Nasi uczniowie wykazali się dużą wiedzą, która została nagrodzona licznymi nagrodami.

3

SKO

W roku szkolnym 2018/2019 16 nowych uczniów przystąpiło do SKO. Zaczynają oszczędzać pieniądze na swoje wymarzone rzeczy. Panie z Banku wręczyły im deklaracje i upominki. Zachęcamy pozostałe dzieci do realizowania swoich marzeń poprzez systematyczne oszczędzanie.

1
1 2 następna ostatnia