1

Uważne jedzenie – co to takiego?
Czy zdarza ci się jeść w pośpiechu, wychodząc do szkoły, podczas zabawy z kolegami lub przed telewizorem, czy komputerem?
7
Blog SKO

SP Nowiny SKO

SP Nowiny SKO

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej im. Orląt Lwowskich w Nowinach. Serdecznie zachęcamy do odwiedzania, czytania oraz komentowania zamieszczanych tu wpisów.

Podsumowanie SKO

Koniec roku to czas różnego rodzaju plebiscytów, podsumowań. My też zdecydowaliśmy się na podsumowanie działań związanych z programem Szkolnej Kasy Oszczędności.

43

"Skarbonka" w bibliotekach

Egzemplarze "Skarbonki" zredagowanej przez uczniów naszej szkoły, trafiły do Biblioteki Szkolnej oraz Gminnej Biblioteki Publicznej w Nowinach.

27

Wydanie papierowe "Skarbonki"

Kilka dni po ukazaniu się wersji elektronicznej "Skarbonki" - gazetki przedstawiającej działania propagujące ideę oszczędzania w naszej szkole, doczekaliśmy się wydania papierowego.

8

Kampania PCK walki z głodem

Problem głodu dzieci to nie tylko problem czysto ekonomiczny i społeczny, ale w głównej mierze problem moralny. Dlatego uczniowie Szkoły Podstawowej w Nowinach z wielką odpowiedzialnością kolejny już raz włączyli się do ogólnopolskiej akcji "KAMPANIA PCK WALKI Z GŁODEM".

9

e-gazeta "Skarbonka"

Qmam to Młodzieżowa Akcja Multimedialna będąca swojego rodzaju warsztatem dziennikarskim, w którym istnieje możliwość stworzenia własnej gazety w formie elektronicznej.

4

3 pytania do SKO-wiczów

Oszczędzanie jest jednym z najważniejszych nawyków, który warto wyrabiać od najmłodszych lat. Dzięki oszczędzaniu uczysz się stawiania sobie celów, cierpliwości, wytrwałości, podejmowania decyzji i samodzielności.

15

Nowi członkowie SKO

Apel przygotowany przez uczniów klasy VI a, dla swoich młodszych szkolnych koleżanek i kolegów, zwiększył zainteresowanie Szkolną Kasą Oszczędności.

14

Wystawa prac konkursowych

Serdecznie zapraszamy na wystawę prac laureatów konkursu SKO "Moja skarbonka".

13

Finał Konkursu "Moja Skarbonka"

W Szkole Podstawowej im. Orląt Lwowskich w Nowinach odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu "Moja skarbonka", zorganizowanego przez opiekunów SKO. Był to konkurs na pracę plastyczną, wykonaną techniką dowolną, na kartce formatu A3.

18

APEL SKO

W Szkole Podstawowej im. Orląt Lwowskich w Nowinach odbył się apel dla klas III-V, zorganizowany przez opiekunów Szkolnej Kasy Oszczędności.

14
1