1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
8
Blog SKO

Szkoła w Łomnicy Zdroju

Szkoła w Łomnicy Zdroju

O Łomnicy słów kilka… Łomnica Zdrój to duża wioska w województwie małopolskim. Malowniczo położona między górami, w pobliżu źródeł smacznej i zdrowej wody mineralnej. Osobliwością miejscowości są nie tylko piękne lasy, czyste powietrze, ale nasza szkoła, do której uczęszczamy my … pracowite oszczędne dzieciaki . Od września do czerwca świetnie się bawimy, biorąc udział w konkursie Dziś oszczędzam w SKO - jutro w PKO. Zapraszamy do obejrzenia naszej szkolnej strony www.splomnica.iap.pl,

Przedszkolaki w SKO

Dzieci z naszego przedszkola jak co roku przygotowują się do wstąpienia do SKO. Biorą udział w konkursach i otrzymują nagrody.

1

"Czytam sobie" dzięki SKO

Nasza biblioteka szkolna należy do programu „Czytam sobie 10 lat”. Udział w programie był możliwi dzięki SKO, dzięki któremu zakupiliśmy książki do biblioteki. Klasa IB razem wychowawczynią p. Małgosią Obrzud jako pierwsi brali udział w zajęciach.

0

Pieczemy pierniki 🎅🎅

Grudzień to okres przedświąteczny, który nierozerwalnie łączy się z pieczeniem pierniczków ...

1

Kiermasz 🎅🎅Świąteczny ..

Jak co roku w naszej szkole odbył się kiermasz świąteczny 🎅🎅🎅. Zgromadzone pieniądze zasilą konto SKO :)

0

ŚWIATOWY DZIEŃ OSZCZĘDNOŚCI

ŚWIATOWY DZIEŃ OSZCZĘDNOŚCI, w ramach którego Aktyw SKO zorganizował LOTERIĘ SKO. Zainteresowanie było ogromne i w ciągu trzech dni wszystkie losy zostały sprzedane. Każdy los to 5 złotych. A zysk zasilił nasze konto SKO.

0

Puszki zbieramy i o środowisko dbamy ...

W ramach SKO zbieraliśmy puszki, dzięki przedsiębiorczości naszych rodziców pieniądze otrzymane ze składu odpadów aluminiowych zasiliły konta SKO naszej szkoły. Dziękujemy rodzicom. Zachęcamy i zbieramy, przez co o środowisko dbamy.

0

Lekcja ekonomii ...

To już kolejne zajęcia z cyklu "Lekcja ekonomii" tym razem do książki "Kupisz mi". Dzieci bardzo lubią te zajęcia również dzięki materiałom edukacyjnym otrzymanym z SKO.

0

Góra grosza :)

Rozpoczynamy kolejną edycję akcji GÓRA GROSZA.

1

Tabliczka mnożenia

1 październik Dzień Tabliczki Mnożenia świętowaliśmy w naszej szkole.

0
1 2 3 następna ostatnia