1 2 3 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Kto wygrał 8. etap konkursu?
28
Blog SKO

Szkoła w Łomnicy Zdroju

Szkoła w Łomnicy Zdroju

O Łomnicy słów kilka… Łomnica Zdrój to duża wioska w województwie małopolskim. Malowniczo położona między górami, w pobliżu źródeł smacznej i zdrowej wody mineralnej. Osobliwością miejscowości są nie tylko piękne lasy, czyste powietrze, ale nasza szkoła, do której uczęszczamy my … pracowite oszczędne dzieciaki . Od września do czerwca świetnie się bawimy, biorąc udział w konkursie Dziś oszczędzam w SKO - jutro w PKO. Zapraszamy do obejrzenia naszej szkolnej strony www.splomnica.iap.pl,

Loteria fantowa ...

Loteria fantowa dla najmłodszych członków SKO ... dzięki pani Małgosi

0

Kosmiczny konkurs ...

Nasze dzieci ze szkolnej zerówki uczestniczyły w konkursie kosmicznym na samodzielnie wykonanie rakiety kosmicznej. Oto efekty ...

0

Wielkanoc ...

kiermasz wielkanocny ... Nasze dzieci pod kierunkiem pani Asi i pani Małgosi przygotowały piękne prace ...

0

"Calineczka"

Przedstawienie „CALINECZKA” z okazji Dnia Dziecka. Nauczyciele naszej szkoły postanowili zrobić naszym uczniom jak co roku miłą niespodziankę. …To nasze Opiekunki SKO wpadły na genialny pomysł. Postanowiły wspólnie z nauczycielami wystawić bajkę, a pieniądze ze sprzedaży biletów przeznaczyć na dofin ...

2

Konkurs Skarbonka

W bibliotece szkolnej zostal przeprowadzony konkurs plastyczny dla uczniòw klas 1 - 3 pt. Skarbonka.

0

Kiermasz Bożonarodzeniowy ...

W naszej szkole w grudniu odbył się kiermasz świąteczny.

7

Boże Narodzenie ...

Zapraszamy obejrzenia fotogalerii z kiermaszu świątecznego ....

4

Mam talent :))

W naszej szkole odbył się konkurs "Mam Talent" dla najmłodszych uczniów. Organizatorem i sponsorem nagród było SKO. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii...

2

Plakat SKO

Nasze ulubione zajęcia plastyczne na świetlicy szkolnej… Wykonaliśmy najdłuższy plakat SKO na świecie . Plakat do obejrzenia w bibliotece szkolnej. Zajęcia prowadziła nasza opiekunka SKO … p. Małgosia :)

0
1 2 3 następna ostatnia