1 2 3 następna ostatnia


Szkoła w Łomnicy Zdroju

Szkoła w Łomnicy Zdroju

O Łomnicy słów kilka… Łomnica Zdrój to duża wioska w województwie małopolskim. Malowniczo położona między górami, w pobliżu źródeł smacznej i zdrowej wody mineralnej. Osobliwością miejscowości są nie tylko piękne lasy, czyste powietrze, ale nasza szkoła, do której uczęszczamy my … pracowite oszczędne dzieciaki . Od września do czerwca świetnie się bawimy, biorąc udział w konkursie Dziś oszczędzam w SKO - jutro w PKO. Zapraszamy do obejrzenia naszej szkolnej strony www.splomnica.iap.pl,

Wesołe wierszyki o SKO ...👏👏

Konkurs na wierszyk o SKO ...

1

"SKARBONKA"

Konkurs "SKARBONKA"

0

Nagroda SKO dla starszych klas

Uczniowie należący do SKO żegnają się z ... 😂😊😊😂

0

EKO TOREBKI 😊😍

Eko Torebki akcja uczennic z klas 6. Ze sprzedaży zebraliśmy kilka złotych ....

0

Porządek musi być !!!

100 % oszczędzających !!! Wszyscy aktywni !!! Wszyscy systematyczni !!! 😊😊😊

0

SKO ❤❤❤❤ w lutym uruchamia Pocztę walentynkową

Można tu kupić karty, serduszkowce lizaki, wreszcie można też nadać list, kartę. 😍😍😍😍😍

0

"Jasełka" dla Babci i Dziadka

Na zmartwienia i kłopoty Babcia i Dziadzio najlepsi są ❤❤❤❤

0

Wizyta w banku ...

Zbliża się Mikołaj. Nasi uczniowie członkowie SKO odwiedzili nasze panie opiekunki w banku w Nowym Sączu. Radości nie było końca ...

1

Nagroda SKO

W listopadzie uczniowie klas 1 - 5 brali udział w nagrodzie dla członków SKO w projekcji filmowej w kinie "Sokół" pt. Był sobie pies 2. Wizyta w banku skłoniła nas do odebrania pakietów startowych dla SKO naszej szkoły,

1
1 2 3 następna ostatnia