1 2 następna ostatnia

Jak rozpoznać spoofing telefoniczny?
Spoofing to oszustwo, które polega na podszywaniu się pod wybraną osobę, firmę lub instytucję w celu uzyskania ważnych informacji np. umożliwiających dostęp do konta bankowego czy poczty e-mail.
4
Blog SKO

SP LESZNO GÓRNE

SP LESZNO GÓRNE

Pamiętnik internetowy Szkoły Podstawowej im. J. Brzechwy w Lesznie Górnym to przede wszystkim pokazanie młodym ludziom, że warto skupiać się na; - tylko pozornie małych rzeczach każdego dnia. Z tych drobnych, aczkolwiek bardzo ważnych spraw uczymy się "wielkości" na przyszłość. Pragniemy pokazać dzieciom i młodzieży, jak wielką wartość ma systematyczna praca. Dzięki temu uczą się jak na przykład oszczędzać pieniądze, by móc pomagać innym, a przede wszystkim spełniać swoje marzenia.

Statuetka Burmistrza Szprotawy jest nasza

Reprezentanci z naszej szkoły: Emilia Sembrat, Emilia Wójcik i Szymon Matuszak zdobyli I miejsce w XI MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU PRZYODNICZO – EKOLOGICZNYM „ZŁOTY LIŚĆ”, który odbył się w Filii Szkoły Podstawowej w Długiem.

21

Mistrz Pięknego Czytania – 25 V 2016

25 kwietnia filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lesznie Górnym we współpracy z Biblioteką Szkolną w Lesznie Górnym przeprowadziła I etap konursu „Mistrza Pięknego Czytania”.

0

Apel z okazji Święta Konstytucji 3-go Maja

Leć nasz orle w górnym pędzie, sławie, Polsce, światu służ – pod takim hasłem 6 maja br. w Szkole Podstawowej w Lesznie Górnym przypomniano znaczenie wolności w życiu narodu.

0

„Młodzież zapobiega pożarom” 2016

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” 2016

6

„WYBITNI POLACY – ZNANI I NIEZNANI”

FINAŁ OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY „WYBITNI POLACY – ZNANI I NIEZNANI” EDYCJA I – prof. JAN CZOCHRALSKI

2

WYJĄTKOWY SPACER

2 grudnia 2015 roku młodzi chłopcy wyruszyli na niecodzienne zwiedzanie.

2

Święta Majowe

Święta Majowe 1, 2, 3 maja.

32

Lubuski Konkurs Recytatorski

Konkurs recytatorski.

2

Pogadanka o lesie

Pogadanka na temat ptaków jakie zamieszkują nasze lasy.

1
1 2 następna ostatnia