1

Jak rozpoznać spoofing telefoniczny?
Spoofing to oszustwo, które polega na podszywaniu się pod wybraną osobę, firmę lub instytucję w celu uzyskania ważnych informacji np. umożliwiających dostęp do konta bankowego czy poczty e-mail.
6
Blog SKO

SP LESZNO GÓRNE

SP LESZNO GÓRNE

Pamiętnik internetowy Szkoły Podstawowej im. J. Brzechwy w Lesznie Górnym to przede wszystkim pokazanie młodym ludziom, że warto skupiać się na; - tylko pozornie małych rzeczach każdego dnia. Z tych drobnych, aczkolwiek bardzo ważnych spraw uczymy się "wielkości" na przyszłość. Pragniemy pokazać dzieciom i młodzieży, jak wielką wartość ma systematyczna praca. Dzięki temu uczą się jak na przykład oszczędzać pieniądze, by móc pomagać innym, a przede wszystkim spełniać swoje marzenia.

Zdobył Srebrne Pióro

W dniu 19 marca 2016 r. odbył się Międzypowiatowy Konkurs Ortograficzny „ZŁOTE PIÓRO – potyczki ortograficzne 2016″. Konkurs miał miejsce w Żaganiu, zgromadził najlepszych uczniów z trzech powiatów.

17

Sprawdzian szóstoklasistów

Dnia 5 kwietnia 2016 r. odbędzie się sprawdzian klas szóstych.

11

Tradycje Świąt Wielkanocnych

Święta Wielkanocne to niepowtarzalny czas. Wszyscy lubimy kolorowe pisanki, pyszne babki i mazurki czy Lany Poniedziałek. Aby przybliżyć dzieciom tradycje i zwyczaje Świąt, w Filii Bibliotecznej w Lesznie Górnym zorganizowane zostało spotkanie dla klasy II B wraz z wychowawczynią Krystyną Azarko.

3

Witaj Wiosno!

Uczniowie klas IV – VI powitali wiosnę barwnym korowodem, który przeszedł ulicami naszej miejscowości, oznajmiając w ten sposób mieszkańcom, że właśnie nadeszła wiosna.

0

Wiosna w klasach I – III

Nauczycielki klas I – III panie: Alina Górska, Monika Maziec, Krystyna Azarko, Anna Dudra-Światowska, Mirabella Hołowczak zorganizowały z okazji Dnia Wiosny dla swoich uczniów wyjazd do żagańskiego pałacu.

0

Omnibus 2016

Po raz kolejny w naszej szkole,dnia 22 marca 2016 roku odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy o tytuł „Omnibusa 2016”.

0
1