1

Jak rozpoznać spoofing telefoniczny?
Spoofing to oszustwo, które polega na podszywaniu się pod wybraną osobę, firmę lub instytucję w celu uzyskania ważnych informacji np. umożliwiających dostęp do konta bankowego czy poczty e-mail.
6
Blog SKO

SP LESZNO GÓRNE

SP LESZNO GÓRNE

Pamiętnik internetowy Szkoły Podstawowej im. J. Brzechwy w Lesznie Górnym to przede wszystkim pokazanie młodym ludziom, że warto skupiać się na; - tylko pozornie małych rzeczach każdego dnia. Z tych drobnych, aczkolwiek bardzo ważnych spraw uczymy się "wielkości" na przyszłość. Pragniemy pokazać dzieciom i młodzieży, jak wielką wartość ma systematyczna praca. Dzięki temu uczą się jak na przykład oszczędzać pieniądze, by móc pomagać innym, a przede wszystkim spełniać swoje marzenia.

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy

Życzę Wam, Kochani, aby te święta wielkanocne wniosły do Waszych serc wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję.

11

Wyśpiewały nagrody

W dniu 15 marca 2016 r. uczennice z Filii Szkoły Podstawowej w Lesznie Górnym zostały laureatkami gminnych eliminacji Lubuskiego Festiwalu Piosenki „Pro Arte”, sceny dziecięcej, który odbył się w Szprotawskim Domu Kultury.

6

Niespodzianka z okazji Dnia Kobiet

Uczniowie klasy II B oraz klasy „0″ we współpracy z p. Katarzyną Witkowską, p. Krystyną Azarko i p. Heleną Borsuk przygotowały w Oddziale Przedszkolnym wspólny występ dla swoich wychowawczyń z okazji ” Dnia Kobiet”.

0

Narodowy Dzień Pamięci o Żołnierzach Wyklętych

Od kilku lat w Polsce 1 MARCA obchodzony jest NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI O ŻOŁNIERZACH WYKLĘTYCH. Nasza Szkoła pamięta o tych Polakach, dla których II wojna światowa nie zakończyła się w maju 1945 roku. Uczniowie kl. V wraz z wychowawcą M. Siwickim przygotowali okolicznościowy apel.

0

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” 2015

W dniu 24 marca 2015 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Żaganiu odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W kategorii szkół podstawowych III miejsce zajął Jakub Stehno – uczeń szkoły w Lesznie Górnym.

0

Konkurs ortograficzny „Złote Pióro”

26 lutego 2016r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II etapie konkursu ortograficznego „Złote pióro”, który odbył się w Zespole Szkół nr 2 w Szprotawie i odnieśli sukcesy. Bartosz Jędrzejewski i Lena Sołtysiak –klasa I oraz Maciej Wróblewski –klasa IV zakwalifikowali się do powiatowych potyczek

1
1