1

Jak rozpoznać spoofing telefoniczny?
Spoofing to oszustwo, które polega na podszywaniu się pod wybraną osobę, firmę lub instytucję w celu uzyskania ważnych informacji np. umożliwiających dostęp do konta bankowego czy poczty e-mail.
6
Blog SKO

SP LESZNO GÓRNE

SP LESZNO GÓRNE

Pamiętnik internetowy Szkoły Podstawowej im. J. Brzechwy w Lesznie Górnym to przede wszystkim pokazanie młodym ludziom, że warto skupiać się na; - tylko pozornie małych rzeczach każdego dnia. Z tych drobnych, aczkolwiek bardzo ważnych spraw uczymy się "wielkości" na przyszłość. Pragniemy pokazać dzieciom i młodzieży, jak wielką wartość ma systematyczna praca. Dzięki temu uczą się jak na przykład oszczędzać pieniądze, by móc pomagać innym, a przede wszystkim spełniać swoje marzenia.

Akademia Bezpiecznego Puchatka

Klasy pierwsze A i B realizowały program od 01.12.2015r. do 21.12.2015r. W dniu 11.12.2015r. wzięły udział w Ogólnopolskim Teście Wiedzy o Bezpieczeństwie, który wypełniały on-line, na zajęciach komputerowych. Pierwszoklasiści w całej Polsce sprawdzili swoją wiedzę w zakresie bezpieczeństwa.

1

Walentynki 2016

12 lutego 2016 roku w naszej szkole zadziałała poczta walentynkowa. Wcześniej dziewczęta z SU z opiekunką p. Małgorzatą Augustyniak wykonały serduszkowe pudełko do zbierania kartek walentynkowych. Miłych, intymnych, a i zabawnych słów było mnóstwo. Chyba każdy znalazł coś; od KOGOŚ.

3
1