1 2 3 następna ostatnia

Chcesz wiedzieć czym jest zysk?
Odpowiedź znajdziesz we wpisie.
Blog SKO

SP LESZNO GÓRNE

SP LESZNO GÓRNE

Witamy serdecznie na blogu Zespołu Szkół w Wiechlicach filia Leszno Górne. Nasza szkoła jest w programie SKO już wiele lat. Przygodę z blogowaniem zaczynamy dziś!

Uczniowie II klasy odkrywają tajemnice lasu

W dniu 05.10.2016r. uczniowie klasy drugiej wraz z wychowawcą Anną Dudra-Światowską wyruszyli na wycieczkę do lasu pod przewodnictwem pracownika Nadleśnictwa Przemków – Panią Anną Findysz. Pierwszy przystanek miał miejsce przy samochodzie Nadleśnictwa, przystosowanym do gaszenia pożarów w lesie za ...

9

Spotkanie autorskie z Wiesławem Drabikiem

W czwartek 06.10.2016 roku w naszej szkole gościł znany pisarz p. Wiesława Drabika.

0

Dzień Chłopaka

Dzień Dziecka w naszej szkole :-))

0

Ćwiczenia ewakuacyjne

W dniu 10.10.2016 w naszej szkole miały miejsce ćwiczenia jednostek Straży Pożarnej. Wszyscy wzięli udział w akcji ewakuacyjnej. Dzieci zostały wyprowadzone ze szkoły i przedszkola – ( ubrane w kurtki i czapki) do drugiego budynku . Przebywały pod opieką nauczycieli w stołówce szkolnej i świetlicy. ...

0

Wycieczka edukacyjna klasy IV – Historia i Sztuka (rysunek i malarstwo)

Lekcja może wyglądać przeróżnie. Każdy to wie. Jednak obrazowe połączenie historii i sztuki to pomysł doskonały.

0

Lekcja przyrody w terenie

W piątek 23 września uczniowie klasy IIIB wyruszyli wraz ze swoją wychowawczynią Krystyną Azarko na wycieczkę do lasu.Uczniowie nie tylko poszukiwali jesieni, ale także obserwowali przyrodę różnymi zmysłami.Rozpoznawali drzewa i krzewy, wskazywali różnice i podobieństwa między nimi. Szukali różnych ...

0

23. edycja akcji „Sprzątanie Świata” – Polska 16-18 września 2016

„23. edycja akcji „Sprzątanie Świata” – Polska 16 -18 września 2016 przebiega pod hasłem: „Podaj dalej… drugie życie odpadów”

0

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

1 września 2016 roku w Szkole Podstawowej w Lesznie Górnym rozpoczęto nowy rok szkolny.

0

Statuetka Burmistrza Szprotawy jest nasza

Reprezentanci z naszej szkoły: Emilia Sembrat, Emilia Wójcik i Szymon Matuszak zdobyli I miejsce w XI MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU PRZYODNICZO – EKOLOGICZNYM „ZŁOTY LIŚĆ”, który odbył się w Filii Szkoły Podstawowej w Długiem.

21
1 2 3 następna ostatnia