1

Nareszcie wakacje :-)
Dziękujemy za wspólne 10 miesięcy na Szkolnych Blogach!
7
Blog SKO

SP Krasne - SKO

SP Krasne - SKO

Ten blog jest poświęcony działalności SKO w Szkole Podstawowej w Krasnem. Serdecznie witamy i zapraszamy do odwiedzin i komentarzy!!! :-)

Plakat zachęcający do oszczędzania

W październiku zorganizowaliśmy konkurs klasowy na plakat zachęcający do oszczędzania. Wszystkie prace były ciekawe i pomysłowe. Plakaty stanowiły dekoracje podczas apelu podsumowującego październik – miesiąc oszczędzania. Od listopada wiszą w poszczególnych klasach i przypominają o oszczędzaniu w S ...

18

Sprzedaż ciasta

Dwa razy zorganizowaliśmy akcję sprzedaży ciast. Pod koniec listopada uczniowie klas IV- VI sprzedawali swoje smakołyki, a tydzień później uczniowie klas I – III. Wszystkie pieniądze wpłaciliśmy na Górę Grosza.

13

Dzień Chłopaka

08.10.2010 r. zorganizowaliśmy dyskotekę z okazji Dnia Chłopaka, podczas której wybrano najprzystojniejszego, najinteligentniejszego oraz najdowcipniejszego chłopca.

10

Konkurs recytatorski

W październiku odbył się konkurs recytatorski dla uczniów kl. II- VI. Tematyka wierszy dotyczyła oszczędzania, braku gospodarności, niszczenia mienia i jego skutków.

5

Październik – miesiącem oszczędzania

Na początku listopada odbyła się akademia SKO. Podsumowaliśmy październik – miesiąc oszczędzania. Podczas apelu nagrodzono uczniów najsystematyczniej oszczędzających oraz tych, którzy wzięli udział w różnych konkursach SKO.W miesiącu październiku najwięcej zaoszczędzili: Weronika Błaziak kl. IV, Kry ...

3

Góra Grosza

Podczas akcji Góra Grosza udało się nam zebrać kwotę 227,47 zł, co w przeliczeniu na jednego ucznia naszej szkoły stanowi 4,74 zł. Jesteśmy zadowoleni, że mogliśmy pomóc innym.

4

„Kto nie chce wiedzieć, co to jest nędza – niech razem z nami od dziś oszczędza”

Dla wszystkich uczniów przygotowaliśmy przedstawienie pt. „Czy oszczędzać warto?” - zachęcające do oszczędzania nie tylko pieniędzy, ale także wody, światła, papieru.

4

Andrzejki

Ostatniego dnia listopada 2010 r. odbyła się dyskoteka andrzejkowa z licznymi konkursami i wróżbami. Uczestniczyli w niej także uczniowie spoza naszej szkoły. Pieniążki ze sprzedaży wejściówek przeznaczyliśmy na Górę Grosza.

9
1