1 2 3 następna ostatnia

Torby papierowe – poznaj ich wady i zalety
Są w różnych rozmiarach i kolorach. Można wykorzystywać je do pakowania zakupów, przechowywania, np. zabawek, akcesoriów. W internecie nie brakuje kreatywnych pomysłów na wykorzystanie tego typu toreb, np. do zrobienia osłonek na doniczki, dekoracji czy podkładek na stół.
1
Blog SKO

SP Kożyczkowo

SP Kożyczkowo

Witam wszystkich na szkolnym blogu.Jestem opiekunką SKO w Szkole Podstawowej w Kożyczkowie(powiat Kartuzy).Jesteśmy niewielką szkołą położoną w pięknym Kaszubskim Parku Krajobrazowym.SKO funkcjonuje u nas już kilka lat,dlatego postanowiliśmy dołączyć do grona szkół biorących udział w konkursie.Organizujemy różne akcje,konkursy,imprezy,gromadzimy pieniądze,które służą szczytnym określonym celom.Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony.Zachęcamy do głosowania i komentowania.

AKJA ZBIERANIA ZABAWEK ZAKOŃCZONA

Zakończyliśmy zbiórkę zabawek dla dzieci oddziału dziecięcego z Powiatowego Szpitala w Kartuzach im.dr Aleksandra Majkowskiego

2

AKCJA "ZBIERAMY MAKULATURĘ"TRWA NADAL

29 lutego 2013r do transportu przygotowano kolejną turę makulatury

2

POLOWANIE NA GŁOSY

Nagrody czekają

5

SPOTKANIE Z MARYNARZEM

Złap wiatr w pomorskie żagle wiedzy

6

WIELKA ZBIÓRKA PŁYT CD I DVD

Zostań Obrońcą Planety

1

KOLEJNA ZBIÓRKA PLASTIKOWYCH NAKRETEK ZAKOŃCZONA

Cały czas się nakręcamy ... zbierają duzi i mali..

0

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO

21 lutego obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Organizatorzy obchodów z ONZ przypominają w tym roku o tym, jak ważne jest czytanie książek - zarówno tych papierowych jak i elektronicznych.

1

FERIE ZIMOWE TRWAJĄ

SKO-wcy :odpoczywajcie,korzystajcie z zimowych sportów,nabierajcie sił i kondycji

14

"ZIMOWE OSZCZĘDZANIE Z SKO"

Konkurs oszczędnosciowy

1

DZIEŃ OSZCZĘDZANIA ENERGII

Wymyślcie swoje sposoby na oszczędzanie energii elektrycznej w domu i szkole. Zaproście rodzeństwo i rodziców do pomysłów .

1
1 2 3 następna ostatnia