1 2 3 następna ostatnia

Co robią lodówki na środku ulicy?
Zdarzyło Ci się zobaczyć dużą lodówkę na ulicy i zastanowiło Cię to, czemu ktoś ją tam zostawił? To przestrzeń stworzona po to, by dzielić się jedzeniem, którego z różnych powodów sami nie możemy zjeść.
7
Blog SKO

SP Kożyczkowo

SP Kożyczkowo

Witam wszystkich na szkolnym blogu.Jestem opiekunką SKO w Szkole Podstawowej w Kożyczkowie(powiat Kartuzy).Jesteśmy niewielką szkołą położoną w pięknym Kaszubskim Parku Krajobrazowym.SKO funkcjonuje u nas już kilka lat,dlatego postanowiliśmy dołączyć do grona szkół biorących udział w konkursie.Organizujemy różne akcje,konkursy,imprezy,gromadzimy pieniądze,które służą szczytnym określonym celom.Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony.Zachęcamy do głosowania i komentowania.

ŻYCZENIA NOWOROCZNE

Niech się spełnią noworoczne życzenia, te łatwe i te trudne do spełnienia. Niech się spełnią te duże i te małe, te mówione głośno lub wcale. Niech się spełnią te wszystkie krok po kroku w nadchodzącym 2015 Nowym Roku!!!

15

POMOC DLA KRYSTIANA I PODZIĘKOWANIA

Nawet kiedy choruję ... ... zarażam usmiechem, bo wiem że moi rodzice i wszyscy Mi bliscy troszczą się o mnie

24

WPŁATY Z SKO ZA GRUDZIEŃ

Przyznanie nagród dla Pauliny Szymichowskiej i Nicole Myszk za systematyczne oszczędzanie

3

SPOTKANIE OPŁATKOWE

"Bóg się rodzi..."

8

PRZEDSZKOLAKI NA SPEKTAKLU W KARTUZACH

Dnia 11.12.14r.najmłodsi uczniowie z naszej szkoły udali się na spektakl, pt. "Czy Św. Mikołaj istnieje?" do Centrum Kultury w Kartuzach.

12

PODSUMOWANIE AKCJI "GÓRA GROSZA"

Dnia 11 grudnia 2014 roku policzyliśmy pieniądze uzbierane podczas Ogólnopolskiej Akcji "Góra Grosza”

9

PODRÓŻ DO KRAINY ZAGADEK- PRZEDSTAWIENIE

„W książeczce płynie rzeczka w książce szumi las, w prześlicznych tych książeczkach tysiące przygód masz. Więc kochaj i nie marnuj książki i kartek nie wyrywaj też. Najpierw dobrze umyj ręce a potem książkę bierz."

8
1 2 3 następna ostatnia