1 2 3 następna ostatnia

Ekologiczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu: jak sport i ekologia idą ze sobą w parze
Ekologia przenika różne sfery życia człowieka i jak się okazuje, może mieć wiele wspólnego ze sportem, a w szczególności z organizacją dużych wydarzeń sportowych. Tego typu imprezy często wpływają negatywnie na zanieczyszczenia powietrza, wody czy gleby. Na szczęście organizatorzy wprowadzają ekolog ...
3
Blog SKO

SP Kożyczkowo

SP Kożyczkowo

Witam wszystkich na szkolnym blogu.Jestem opiekunką SKO w Szkole Podstawowej w Kożyczkowie(powiat Kartuzy).Jesteśmy niewielką szkołą położoną w pięknym Kaszubskim Parku Krajobrazowym.SKO funkcjonuje u nas już kilka lat,dlatego postanowiliśmy dołączyć do grona szkół biorących udział w konkursie.Organizujemy różne akcje,konkursy,imprezy,gromadzimy pieniądze,które służą szczytnym określonym celom.Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony.Zachęcamy do głosowania i komentowania.

JAK TO POLICZYĆ?

Lekcja matematyki i edukacja finansowa w jednym

30

OSZCZĘDNOŚCI KLAS ZA MIESIĄC LISTOPAD

Szczególne gratulacje dla klasy I

17

OZDOBA ŚWIĄTECZNA SKO

konkurs dla klas I-VI Celem konkursu jest rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych, wrażliwości artystycznej dzieci oraz popularyzacja wiedzy związanej z oszczędzaniem.

16

ODBLASKI SKO-PODSUMOWANIE KONKURSU

Szkolne Kasy Oszczędności to nie tylko działania związane z oszczędzaniem, ale również inne działania edukacyjne związane z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, ekologią.

13

ZABAWY ANDRZEJKOWE

Czas magii i wróżb

18

XXII WOJEWÓDZKI KONKURS LITERACKI

Wyróżnienie dla Pauliny

15

PRÓBNY SPRAWDZIAN KLASY VI

Sprawdzenie wiedzy i umiejętności

27

KARTKI DLA KUBUSIA

W akcji "KARTECZKA URODZINOWA DLA KUBUSIA" wzięli udział prawie wszyscy uczniowie naszej szkoły.

45
1 2 3 następna ostatnia