1 2 3 następna ostatnia

Prezent nie tylko na Mikołajki
Lista 10 upominków, które możesz zrobić samodzielnie.
13
Blog SKO

SP Kożyczkowo

SP Kożyczkowo

Witam wszystkich na szkolnym blogu.Jestem opiekunką SKO w Szkole Podstawowej w Kożyczkowie(powiat Kartuzy).Jesteśmy niewielką szkołą położoną w pięknym Kaszubskim Parku Krajobrazowym.SKO funkcjonuje u nas już kilka lat,dlatego postanowiliśmy dołączyć do grona szkół biorących udział w konkursie.Organizujemy różne akcje,konkursy,imprezy,gromadzimy pieniądze,które służą szczytnym określonym celom.Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony.Zachęcamy do głosowania i komentowania.

KASZUBSKA NOCKA W SZKOLE

28 października br. szkolne mury tętniły uśmiechem również długo po zakończeniu szkolnych zajęć. Tego dnia bowiem uczniowie uczęszczający na zajęcia z j.kaszubskiego - klasy IV-VII postanowiły nocować w szkole.

4

WYJAZD DO MULTIKINA

24 października uczniowie klas młodszych, pod opieka swoich wychowawczyń, pojechali do Multikina w Gdańsku na „ Emotki Film”

6

POMÓŻMY DZIECIOM-ZBIERAJMY MAKULATURĘ

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji Fundacji Przyjazny Świat Dziecka polegającej na zbiórce makulatury na rzecz Rodzinnych domów dziecka pod nazwą „Przywróćmy dzieciom uśmiech”.

3

WYCIECZKA DO CENTRUM HEWELIANUM W GDAŃSKU

Dnia 19.10.2017 przedszkolaki z Garcza i Kożyczkowa pojechały na wycieczkę autokarową do Centrum Hewelianum w Gdańsku.

7
1 2 3 następna ostatnia