1 2 3 następna ostatnia

NOWOŚĆ: Test Wiedzy Ekonomicznej – rozpocznij przygotowania!
To będzie wyjątkowa inicjatywa. Zarówno pod względem tematyki, jak i materiałów, które pomogą Ci zdobyć 10/10 punktów.
6
Blog SKO

SP Kożyczkowo

SP Kożyczkowo

Witam wszystkich na szkolnym blogu.Jestem opiekunką SKO w Szkole Podstawowej w Kożyczkowie(powiat Kartuzy).Jesteśmy niewielką szkołą położoną w pięknym Kaszubskim Parku Krajobrazowym.SKO funkcjonuje u nas już kilka lat,dlatego postanowiliśmy dołączyć do grona szkół biorących udział w konkursie.Organizujemy różne akcje,konkursy,imprezy,gromadzimy pieniądze,które służą szczytnym określonym celom.Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony.Zachęcamy do głosowania i komentowania.

POCHYLAMY GŁOWY, ZAPALAMY ZNICZE

Pamiętamy o żołnierzach ,którzy oddali życie za nasza wolność

47

SPEKTALK EDUKACYJNO-PROFILAKTYCZNY

"Smok i niegrzeczna Marysia"

13

XVI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ U-12 DZIEWCZĄT

" Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU"

17

KONKURS PLASTYCZNY 'BRAWO BANK'

"Marzenia z SKO i PKO Junior"-konkurs plastyczny

12

PAKIET POWITALNY SKO

Z Banku PKO BP oddział Kartuzy otrzymaliśmy "Pakiet powitalny", który zawierał różne gadżety z logo SKO: książki, worki, naklejki, kredki, piórniki, odblaski, czapki, kalendarze. Gadżety zostaną wykorzystane na nagrody w konkursach organizowanych przez SKO .

7

PASOWANIE NA UCZNIA KLASY 0

20 października najmłodsi uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Kożyczkowie wzięli udział w uroczystości Pasowania na ucznia klasy 0.

24

PROMOCJA SKO

16 października w Sali Marii Skłodowskiej - Curie znajdującym się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, odbyła się uroczysta Gala Nauczycieli- Opiekunów SKO, którzy zostali nagrodzeni w konkursie dla Opiekunów SKO z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

8

XV Dzień Papieski

22 października 2015r. wydarzeniom XV Dnia Papieskiego przyświecały słowa św. Jana Pawła II, że "rodzina Bogiem silna staje się siłą człowieka i całego narodu".

14
1 2 3 następna ostatnia