1 2 następna ostatnia

SKO Blog Miesiąca
Dowiedz się, kto wygrał :-)
19
Blog SKO

SP Kożyczkowo

SP Kożyczkowo

Witam wszystkich na szkolnym blogu.Jestem opiekunką SKO w Szkole Podstawowej w Kożyczkowie(powiat Kartuzy).Jesteśmy niewielką szkołą położoną w pięknym Kaszubskim Parku Krajobrazowym.SKO funkcjonuje u nas już kilka lat,dlatego postanowiliśmy dołączyć do grona szkół biorących udział w konkursie.Organizujemy różne akcje,konkursy,imprezy,gromadzimy pieniądze,które służą szczytnym określonym celom.Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony.Zachęcamy do głosowania i komentowania.

DZIEŃ SKŁADANKI I ŁAMIGŁÓWKI

29 stycznia to dzień ćwiczeń i zabaw „mądrej główki" o czym przekonują się wychowankowie świetlicy uczestnicząc w przygotowanych przez wychowawczynie grach konstrukcyjnych i umysłowych. .

16

ZBIÓRKA MAKULATURY

ZBIÓRKA MAKULATURY I NAKRĘTEK W MIESIĄCACH LISTOPAD - STYCZEŃ

17

Zabawa "Zgaduj zgadula"

Uwaga, Uwaga!!! Zaraz po powrocie z ferii proszę o kontakt wszystkie chętne osoby zapisane do SKO w celu otrzymania arkuszu konkursowego "Zgaduj zgadula"

5

WYJAZD DO KINA

Dnia 17 stycznia uczniowie bioracy udział w nauce języka kaszubskiego z klas starszych udali się do Kina Helios Gdańsk Metropolia na film „Sing” .

5

W SZKOLE GOŚCILŚMY BABCIEI DZIADKÓW

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu – Święto Babci i Święto Dziadka. 13 stycznia 2017r., nieco wcześniej niż zawsze, odbyły się one w Szkole Podstawowej w Kożyczkowie.

7

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości. W podzięce za ich wielkie serce, w dniu 12 stycznia odbyło się uroczyste spotkania w przedszkolu w Garczu

8

WOŚP'2017

Uczniowie nasze szkoły również wzięli w tej akcji. 12 stycznia odwiedzili nas wolontariusze WOŚP, którzy przeprowadzili kwestę a darczyńców obdarowywali czerwonymi serduszkami.

5

FERIE ZIMOWE

DZISIAJ ROZPOCZYNAMY FERIE ZIMOWE

9

15 STYCZNIA GRA WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

25 Finał WOŚP gra 15 stycznia 2017r. w całym kraju.

13
1 2 następna ostatnia