1 2 3 następna ostatnia

Od odpadków do energii, czyli jak resztki jedzenia mogą przynieść korzyść środowisku
Czy wiesz, że Twoja kanapka może kiedyś zasilić żarówkę? Albo że obierki od ziemniaków mogą pomóc ugotować obiad? Brzmi jak magia? To nie czary – to biogaz!
5
Blog SKO

SP Kożyczkowo

SP Kożyczkowo

Witam wszystkich na szkolnym blogu.Jestem opiekunką SKO w Szkole Podstawowej w Kożyczkowie(powiat Kartuzy).Jesteśmy niewielką szkołą położoną w pięknym Kaszubskim Parku Krajobrazowym.SKO funkcjonuje u nas już kilka lat,dlatego postanowiliśmy dołączyć do grona szkół biorących udział w konkursie.Organizujemy różne akcje,konkursy,imprezy,gromadzimy pieniądze,które służą szczytnym określonym celom.Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszej strony.Zachęcamy do głosowania i komentowania.

KARTKI DLA BERNADKI

Odpowiadamy na apel Szkoły Podstawowej w Świerżach

34

BASEN W NAGRODĘ

Uczniowie klasy V i VI uczęszczający na lekcje języka kaszubskiego pojechali do Kościerzyny na basen. Wyjazd był nagrodą za udział w Gwiżdżach lub Gwiazdce,która chodziła po domach w okresie Bożego Narodzenia.

30

MARZENIA SIE SPEŁNIAJĄ, GDY DZIECI OSZCZĘDZAJĄ

Uczniowie klasy II w formie plastycznej w grupach przedstawiali swoje propozycje na co przeznaczą zaoszczędzone pieniadze.

27

NOWY CZŁONEK W SKO

Nasze SKO rośnie w siłę i to się liczy.

41

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Uczniowie naszej szkoły, zaprosili swoje babcie i dziadków na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

65

KONKURS OGÓLNOPOLSKI "MOJE SKO''

Organizatorem jest SP nr3 w Kole

17

SPOTKANIE Z ANNĄ ROGOWSKĄ I KAROLINĄ TYMIŃSKĄ

Spotkanie z mistrzyniami miało na celu popularyzuje lekkoatletyki wśród najmłodszych.

25

NASI NAJMŁODSI UCZNIOWIE ŚWIĘTOWALI DZIEŃ Z KUBUSIEM PUCHATKIEM

130 lat temu, 18 stycznia 1882 roku urodził się pisarz Alan Aleksander Milne. Rocznica urodzin autora misia o bardzo małym rozumku stała się okazją do ustanowienia 18 stycznia Międzynarodowym Dniem Kubusia Puchatka.

29
1 2 3 następna ostatnia