1

Jak rozpoznać spoofing telefoniczny?
Spoofing to oszustwo, które polega na podszywaniu się pod wybraną osobę, firmę lub instytucję w celu uzyskania ważnych informacji np. umożliwiających dostęp do konta bankowego czy poczty e-mail.
5
Blog SKO

SP Korczyna

SP Korczyna

Witamy na blogu SKO Szkoły Podstawowej im. Aleksandra Fredry w Korczynie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania, czytania i komentowania naszych wpisów.

Wyślij Pączka do Afryki

"Serce Afryki od wielu lat targane jest wojnami. Największe ofiary ponosi miejscowa ludność, a zwłaszcza niewinne dzieci, które pozbawione domu i opieki rodziców, umierają z powodu głodu i chorób. Jedyną nadzieją dla nich jest pomoc misjonarzy (...) Pomóż nam zdobyć pieniądze na pomoc dzieciom w RŚA ...

0

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego

21 luty to Dzień Języka Ojczystego. Jego głównym przesłaniem jest promocja wielojęzyczności oraz zwrócenie uwagi na chronienie różnorodności językowej.

0

Wtorek, 11 lutego 2020 r.

Nie tak dawno obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. Święto to jest obchodzone w całej Europie. Bezpieczeństwo w sieci jest bardzo ważne. Należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa takich jak... Prosimy, dokończcie to zdanie w swoich komentarzach :-) Pozdrawiamy

8
1