1 2 3 4 następna

Hatetepes radzi
Jak uchronić się przed phishingiem?
Blog SKO

SP Kaczorów

SP Kaczorów

Konkurs Pięknego Czytania

Nasze skrzaty z klasy II tuż przed Świętami Bożego Narodzenia wzięły udział w Konkursie Pięknego Czytania. Niestety w gorączkowych przedświątecznych przygotowaniach ugrzęzły w śniegu. Dziś odkopujemy wyniki konkursu i zdjęcia z tego wydarzenia. Zapraszamy :)

2

Drugoklasiści w akcji ;)

Przyszedł czas na małą podróż w czasie. Cofniemy się do października i Dnia Edukacji Narodowej, który przewspaniale przygotowali uczniowie z klasy 2 wraz z Panią Beatą.

1

Zapraszamy na wystawę

Projekt "Mamo, tato! Pograj ze mną!" prawie zakończony. Przez 3 dni dzieci oraz ich rodzice tworzyli swoje własne gry planszowe. W najbliższy wtorek będzie można zobaczyć efekty tych prac. Zapraszamy na wystawę gier planszowych wykonanych przez uczniów naszej szkoły oraz ich rodziców.

7

Święto Niepodległości

10 listopada klasa 4 poprowadziła apel z okazji Święta Niepodległości. Dzieci przedstawiły szkolną scenkę oraz zaśpiewały pieśni patriotyczne.

1

Wycieczka do Szklarskiej Poręby

Klasy 3 i 4 wyruszyły na wycieczkę do Szklarskiej Poręby. Niemal cały koszt wycieczki pokryliśmy z nagród, jakie otrzymaliśmy za zbiórki makulatury i baterii. Trochę martwiliśmy się czy pogoda dopisze, ale w trakcie naszej wędrówki uśmiechnęło się do nas słońce.

2

Warsztaty filmowe oraz wizyta w Książnicy Karkonoskiej

Klasy 4-6 miały okazję uczestniczyć w warsztatach filmowych organizowanych przez Jeleniogórskie Centrum Kultury. Następnie udaliśmy się do Książnicy Karkonoskiej i pozwiedzaliśmy sobie nieco. Uczestniczyliśmy również w lekcji bibliotecznej.

2

Świetna zabawa z rodzicami

Na kolejnym spotkaniu w ramach projektu "Mamo, tato! Pograj ze mną!" pojawili się nasi uczniowie z rodzicami. Zabawa była świetna. Zobaczcie sami :)

4

Po raz kolejny zapraszamy na świetną zabawę.

Projekt "Mamo, tato! Pograj ze mną!" tym razem w nowej odsłonie. Zapraszamy 25 i 27 października naszych uczniów wraz z rodzicami / opiekunami. Czeka nas wspaniała wspólna zabawa, w sam raz na jesienną pluchę.

6
1 2 3 4 następna