1 2 3 następna ostatnia

Pierwsza pomoc – pięć ciekawostek, które warto znać
Pierwsza pomoc to czynności, które wykonuje ratownik (czyli osoba udzielająca pomocy) w razie nagłego wypadku lub ataku choroby. Pierwszej pomocy udzielamy, aby podtrzymać życie poszkodowanego do czasu przyjazdu służb ratunkowych oraz po to, aby zmniejszyć skutki wypadku.
6
Blog SKO

SP Jarszewo

SP Jarszewo

Blog jest poświęcony działalności Szkoły Podstawowej w Jarszewie. Chcemy, aby świat dowiedział się o wszystkich inicjatywach i akcjach organizowanych w naszej szkole!!! Serdecznie zapraszamy do systematycznego zaglądania;)

10 X 2014 r. Uroczyta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Nasi kochani uczniowie sprawili swoim wychowawcom, nauczycielom niespodzianki w postaci życzeń, laurek i kwiatów. Młodzież z klasy VI i V przygotowała także humorystyczne scenki z życia szkolnego.

10

KONKURS!!!

Opiekun SKO ogłasza konkurs na wykonanie gry planszowej „SKO to jest TO”.

0

09 X 2014r. Segregacja śmieci

Uczniowie wszystkich klas wysłuchali prelekcji pana Romualda Burczyka, który zajmuje się edukacją ekologiczną i przyjechał do nas specjalnie, by przekonać o tym, jak ważne dla ochrony środowiska jest segregowanie śmieci.

0

08 X 2014 r.

Witamy w rodzinie SKO -wiczów nowych członków!

0

07 X 2014 r. Wycieczka do Świnoujścia

Teatr Współczesny z Krakowa wystawił w Świnoujściu sztukę "Księżniczka na ziarnku grochu" dla młodszej widowni, dla starszej zaś "Chłopcy z placu broni".

0

26 IX 2014 r. Dyskoteka z okazji Dnia chłopaka

Żeńska część naszej szkoły, z panią Iwoną Garlińską na czele postanowiła zrobić niespodziankę naszym chłopcom. Zabawa była wspaniała, tak dalece, że musieliśmy robić "przerwy techniczne" (wycieranie podłogi z potu :-) Naszym chłopcom życzymy wszystkiego NAJ, NAJ !!!!

3

19 IX 2014 r. Wycieczka rowerowa do labiryntu w Kamieniu Pomorskim

Przed wejściem zadzwoń do mamy! Strzeż się potwora z labiryntu! Strach ma wielkie oczy, tak jak ty za chwilę! Żadne z tych przestróg nie odstraszyły uczestników dzisiejszej wycieczki do labiryntu.

0

19 IX 2014 r.

Jak co roku pod koniec września braliśmy udział w akcji "Sprzątanie Świata".

0

1.IX.2014

Zabrzmiał już pierwszy dzwonek Roku Szkolnego 2014/2015. Szczególnie ciepło powitaliśmy nowych uczniów z klasy I, a także dzieci z Oddziału Przedszkolnego.

1

Szkolny konkurs plastyczny SKO!!!

Zachęcam wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursach SKO!!!

14
1 2 3 następna ostatnia