1

Małże i ryby jako testerzy wody?
Te zwierzęta sprawdzają jakość wody pobieranej z Wisły i Jeziora Zegrzyńskiego.
1
Blog SKO

SKO Straduny

SKO Straduny

Witamy na blogu SKO SP im. Jana Pawła II w Stradunach. Nasza szkoła znajduje się w pięknej miejscowości, malowniczo położonej nad rzeką Ełk i Jeziorem Straduńskim. Na blogu przedstawimy najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz informacje o działalności SKO w naszej placówce. Serdecznie zapraszamy.

A w kronice ...

W kilku słowach napiszemy co u nas w kronice. W tym roku bardzo dużo się działo. Przeprowadziliśmy mnóstwo konkursów, organizowaliśmy kiermasze świąteczne, zorganizowaliśmy kolejny już Międzyszkolny Turniej SKO.

0

Dzień Ziemi

Dnia 21 kwietnia 2012 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Ziemi pod hasłem " Energię oszczędzamy, podwójnie korzystamy" Był to jednocześnie dzień otwarty w naszej szkole.

0

Wyniki konkursu " Makulaturę zbieramy o środowisko dbamy"

Dnia 19 kwietnia komisja rozstrzygnęła konkurs " Makulaturę zbieramy o środowisko dbamy "

0

Mini relacja z Konkursu Wiedzy Ekonomicznej

Dnia 13 kwietnia 2012 roku po raz kolejny braliśmy udział w dziewiątym już Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Ekonomicznej Szkół Podstawowych.

0

Wyniki konkursu na wielkanocne jajo

Dnia 12 kwietnia komisja konkursowa wyłoniła laureatów konkursu " Ale jajo" Do konkursu przystąpiło 10 uczestników. Każdy z nich przyniósł do Opiekuna SKO samodzielnie wykonane jajo wielkanocne.

0
1