1

Ile butelek PET potrzeba, aby wyprodukować bluzę z polaru?
Każdy z nas wie, że śmieci trzeba posegregować i wrzucić do odpowiednio oznakowanych koszy. Co dzieje się z posegregowanymi odpadami?
16
Blog SKO

SKO Straduny

SKO Straduny

Witamy na blogu SKO SP im. Jana Pawła II w Stradunach. Nasza szkoła znajduje się w pięknej miejscowości, malowniczo położonej nad rzeką Ełk i Jeziorem Straduńskim. Na blogu przedstawimy najważniejsze wydarzenia z życia naszej szkoły oraz informacje o działalności SKO w naszej placówce. Serdecznie zapraszamy.

„ Wielkanocne strojne jajo”

Cele konkursu: - rozwijanie wyobraźni twórczej i poszukiwanie różnorodnych rozwiązań artystycznych - promocja młodych autorów i ich prac - rozwijanie postaw twórczych - kultywowanie tradycji związanych ze świętami - Wielkanoc

2

IX Międzyszkolny Turniej SKO

Dnia 22 marca 2013 roku w Zespole Szkół Samorządowych w Stradunach odbyła się dziewiąta edycja Międzyszkolnego Turnieju SKO. Został on przygotowany przez : panią Beatę Chmielewską , Krystynę Waluś, Annę Borsukiewicz oraz opiekuna SKO panią A. Węgłowską. W Turnieju wzięło udział 8 szkół. Były t ...

1

Kiermasz wielkanocny

Przez cały tydzień w naszej szkole można było podziwiać piękne ozdoby świąteczne, związane z Wielkanocą.

0

Nasze przygotowania do Turnieju.

Uczniowie naszej szkoły pilnie przygotowywali się do dziewiątej edycji Turnieju SKO, który odbył się w naszej szkole 22 marca 2013r.

0
1